Praktykant/praktykantka w dziale fundraisingu

Numer referencyjny
918/2019
Data dodania
08.08.2019
Data ważności
30.09.2019
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna, Wolontariat
Branża
Organizacje pozarządowe
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo zajmuje się dobrym wychowaniem dzieci i młodzieży. Naszą misją jest kształtowanie dobrze wychowanego i przygotowanego do życia człowieka. Działaniami fundraisingowymi zajmujemy się już od ponad 25 lat.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność,
  • chęć zdobywania nowych umiejętności,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • realizacja zadań wyznaczonych przez osobę prowadzącą praktyki,
  • znajomość oprogramowania MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność.
Zakres zadań
  • pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu akcji fundraisingowych;
  • projektowanie prostych materiałów marketingowych i graficznych;
  • kontakt z wolontariuszami za pomocą kanałów elektronicznych (FB, email);
  • pomoc w przygotowaniu wysyłki materiałów informacyjnych do darczyńców indywidualnych;
  • kontakt ze sponsorami oraz partnerami biznesowymi.
Oferowane warunki
  • praktyki w młodym, prężnym zespole;
  • termin praktyk: wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń (praktyki 1, 2 lub 3-miesięczne w zależności od możliwości kandydata);
  • praktyki odbywać się będą w biurze fundacji. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-16;
  • elastyczny grafik praktyk (min. zaangażowanie kilka godzin w tygodniu);
  • praktykant otrzyma zaświadczenie o odbyciu praktyk oraz referencje;
  • Możliwość odbycia szkolenia dot. obsługi programów graficznych, projektowania materiałów marketingowych, obsługi systemów CMS (aplikacji służących do tworzenia serwisów internetowych) lub zagadnień związanych z pozyskiwaniem środków przez organizacje III sektora.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: dariusz@fsd.lublin.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Uwagi

Większość osób obecnie pracujących w naszej organizacji, wcześniej pomagała przy realizacji misji dobrego wychowania dzieci i młodzieży jako wolontariusze, praktykanci lub stażyści.