Praktykant/ka Dział Personalny

Numer referencyjny
360/2021
Data dodania
30.04.2021
Data ważności
31.05.2021
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Herbapol - Lublin S.A.

Wyobraź sobie, że wchodzisz do firmy, w której unosi się zapach owoców i ziół. To tutaj wykorzystuje się bogactwo natury, by przekazać ludziom jej esencję. Nasza siła tkwi w tradycji, ale napędzają ją nowe technologie, sprawdzony systemem zarządzania, a przede wszystkim doświadczeni i zaangażowani w swoją pracę ludzie.

Z każdym rokiem rozwijamy się wykorzystując siłę marki, rozszerzamy portfel produktowy, stawiamy na innowacyjność i efektywność oraz naszych Pracowników i ich wiedzę. Herbapol to zespół złożony z ponad 600 osób, które każdego dnia wkładają serce w swoją pracę, dbając o najwyższą jakość każdego produktu. Jeśli chcesz rozwijać się w strukturach naszej Firmy, korzystać z doświadczenia zespołu, sprawdź jakie oferty pracy stałej lub praktyk oferujemy.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

 Interesują Cię zagadnienia związane z obszarem HR
 Jesteś absolwentem/tką lub studentem/tką ostatnich lat (np. administracja, ekonomia, prawo, psychologia lub pokrewne)
 Jesteś osobą otwartą, dokładną i lubisz pracę zespołową
 Jesteś dyspozycyjny/a min. 20 godz. tygodniowo

Zakres zadań

 Sporządzanie dokumentacji personalnej
 Pomoc przy rozliczaniu czasu pracy
 Tworzenie, uzupełnianie teczek osobowych
 Wsparcie działu w aktualnych zadaniach związanych z rekrutacją, szkoleniami i rozwojem pracowników
 Udział w bieżących procesach HR

 Szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w uznanej firmie produkcyjnej  Elastyczne godziny realizacji praktyk Bezpłatne praktyki na okres 1-3 miesięcy (do ustalenia) Możliwość realizacji samodzielnych projektów Współpraca z ekspertami Referencje po odbyciu praktyk

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji kliknij w link poniżej i uzupełnij formularz: https://bit.ly/3gO4JUr