Pracownik produkcji – pomoc przy pakowaniu (k/m)

Numer referencyjny
1023/2019
Data dodania
05.09.2019
Data ważności
30.11.2019
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
"Herbapol - Lublin" S.A.

Nasza siła tkwi w tradycji, ale napędzają ją nowe technologie, sprawdzony systemem zarządzania, a przede wszystkim doświadczeni i zaangażowani w swoją pracę ludzie. Z każdym rokiem rozwijamy się wykorzystując siłę marki, rozszerzamy portfel produktowy, stawiamy na innowacyjność i efektywność oraz naszych Pracowników i ich wiedzę. Herbapol to zespół złożony z ponad 500 osób, które każdego dnia wkładają serce w swoją pracę, dbając o najwyższą jakość każdego produktu.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń poprzez formularz: https://tiny.pl/trc7q

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • status studenta/ucznia;
  • zdolności manualne;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zakres zadań
  • pakowanie produktów przy linii produkcyjnej;
  • oklejanie kartonów, znakowanie etykiet;
  • zaopatrywanie linii w materiały niezbędne do produkcji;
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.
Oferowane warunki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • elastyczny grafik (możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli, system 3-zmianowy);
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • miłą atmosferę pracy.