Pracownik fizyczny ogólnobudowlany (k/m)

Numer referencyjny
889/2019
Data dodania
26.07.2019
Data ważności
01.05.2020
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Lublin

Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane realizujące usługi m.in. elektryczne, hydrauliczne oraz ogólnobudowlane oferuje pracę w Lublinie od września 2019 na stanowisku >>> PRACOWNIK FIZYCZNY <<<

Każda zatrudniona osoba ma szansę rozwoju oraz awansu bez względu na poziom doświadczenia. Twoje zaangażowanie zadecyduje o tym, czy w ciągu najbliższego roku od chwili zatrudnienia awansujesz.

Wykonawstwo jest specyficzną działalnością polegającą na wysokiej jakości pracy oraz terminowości, a okres próbny to czas, kiedy pracownik ma szansę wykazać się doświadczeniem, umiejętnościami oraz pracą w grupie.

Dane kontaktowe

Kontakt bezpośredni pod numerem telefonu: 515-986-983

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • doświadczenie na samodzielne stanowisko lub podstawowej wiedzy z zakresu elektryki, hydrauliki oraz szeroko rozumianego remontu (układanie płytek ceramicznych i kamienia naturalnego, malowanie, zabudowa G-K, tapetowanie, układanie deski podłogowej, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, renowacja pokryć dachowych, montaż ogrodzeń, kostki brukowej itd.);
  • wysokiej kultury osobistej w trakcie współpracy z zespołem oraz z klientem;
  • dyspozycyjności (sytuacje awaryjne oraz gotowość do pracy w delegacji na terenie woj. Lubelskiego);
  • optymalizacji rozwiązań technologicznych i materiałowych.
Zakres zadań
  • Prace związane z zakresu elektryki, hydrauliki oraz szeroko rozumianego remontu (układanie płytek ceramicznych i kamienia naturalnego, malowanie, zabudowa G-K, tapetowanie, układanie deski podłogowej, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, renowacja pokryć dachowych, montaż ogrodzeń, kostki brukowej itd.)
  • Oferujemy również pracę dla osób bez doświadczenia lecz z chęcią do jej podjęcia.
  • 3 miesięczny okres próbny na umowę zlecenie, a następnie umowę o pracę;
  • elastyczny grafik pracy;
  • godziny nadliczbowe = czas wolny lub dodatkowe wynagrodzenie;
  • możliwość późniejszego rozpoczęcia lub wcześniejszego zakończenia dnia pracy;
  • miesięczny dodatek brygadzisty 100 zł za każdego podporządkowanego pracownika;
  • służbowy telefon oraz laptop z Internetem,
  • realna miesięczna premia uznaniowa uzależniona od jakości pracy pracownika,
  • od 8 miesiąca partycypacja w nadwyżce określonego zysku firmy
  • w 9 miesiącu otrzymasz jednorazową ofertę 1500 zł za odejście z przedsiębiorstwa – Twój wybór
  • od 10 miesiąca bezpłatne ubezpieczenie na życie
  • kompletny ubiór roboczy, wodę w okresie letnim, ciepły posiłek w okresie zimowym,
  • bezpłatne szkolenia i uprawnienia.
Sposób aplikowania

Proszę o kontakt telefoniczny.