PŁATNY STAŻ W DZIALE ADMINISTRACYJNYM (k/m)

Numer referencyjny
54/2022
Data dodania
14.01.2022
Data ważności
28.02.2022
Rodzaj oferty
Staż
Branża
Administracja
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Software Camp

Software Camp to nowoczesna przestrzeń, wiedza i networking. To społeczność, której celem jest wspieranie oraz rozwijanie przedsiębiorczości i innowacyjności w naszym regionie. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi oraz pracę z dokumentami, skorzystaj ze stażu studenckiego/absolwenkiego w Software Camp. Chcemy dać Ci możliwość rozwoju poprzez ciekawą pracę w nowoczesnym Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Więcej informacji o nas: www.softwarecamp.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Chętnie podejmiemy współpracę z osobami:
• bardzo dobrze zorganizowanymi i odpowiedzialnymi (doskonała organizacja miejsca pracy oraz powierzonych zadań, umiejętność pracy z dokumentami)
• zaangażowanymi i sumiennymi
• komunikatywnymi
• o wysokiej kulturze osobistej i profesjonalnym wizerunku

Wymagane:
• czynne prawo jazdy kat. B
• znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:
• doświadczenie w obsłudze kampanii w mediach społecznościowych oraz kampanii Adwords

Zakres zadań

Twoje zadania:
• bieżące wsparcie administracyjne recepcji, obsługa recepcji firmy
• organizacja i obsługa spotkań biznesowych i konferencji w siedzibie firmy,
• zarządzanie dokumentacją: archiwizacja, porządkowanie, ewidencjonowanie
• obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• zapewnienie zaopatrzenia biurowego pod kątem artykułów biurowych
• redagowanie pism
• obsługa mediów społecznościowych – tworzenie i zarządzanie postami oraz kampaniami
• bieżący kontakt z kontrahentami i biurem księgowym

Oferowane warunki

Co oferujemy ?
✔ płatny staż pod nadzorem doświadczonego pracownika (1 500 zł netto) z możliwością stałego zatrudnienia na umowę o pracę po zakończonym stażu
✔ nowoczesne biuro i dogodną lokalizację pod kątem komunikacyjnym (Tomasza Zana 11a, obok Leclerc), nowoczesny biurowiec z dużym, bezpłatnym parkingiem
✔ pracę w młodym, kameralnym, zintegrowanym i przyjaznym zespole, miłą atmosferę w miejscu pracy,
✔ możliwość rozwoju (np. angażowanie się w projekty firmy lub inicjowanie własnych projektów) oraz wpływania na decyzje firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany/a ofertą, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: hr@softwarecamp.pl

Jak wygląda proces rekrutacyjny?
I etap - selekcja aplikacji
II etap – testy kompetencji (werbalne, liczbowe, logiczne)
III etap – case study
IV etap - rozmowa rekrutacyjna

Uwagi

UWAGA: posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym (praca z dokumentami, obsługa sekretariatu, praca w biurze rachunkowym, asystentka/asystent Zarządu itp.) – aplikuj na stanowisko samodzielnego pracownika biurowego/ asystenta zarządu ( https://www.umcs.pl/pl/znajdz-oferte,6743,pracownik-biurowy-asystentka-asystent-zarzadu-k-m-,111289.chtm  )