Office Assistant/Translator

Numer referencyjny
726/2022
Data dodania
04.07.2022
Data ważności
31.08.2022
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Administracja
Informatyka/IT
Inne
Tłumaczenia
Miejsce pracy
Lubelskie
Lublin
Nazwa Firmy
eLeader Sp. z o. o.

Dynamicznie rozwijająca się polska firma high-tech eLeader, posiadająca wdrożenia w ponad 80 krajach świata, pionier na rynku aplikacji mobilnych, laureat konkursów i rankingów branżowych w Polsce i na świecie (Deloitte Fast Technology, Red Herring Top 100, Juniper Research, Gartner), o swobodnej kulturze organizacyjnej – zaprasza do swojego zespołu w Lublinie ambitne osoby do współpracy jako Office Assistant/Translator.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• status studenta – warunek konieczny (mile widziane kierunki związane z językiem angielskim lub informatyką);
• język angielski na poziomie minimum C1 wg Rady Europy (wymóg konieczny);
• skrupulatność, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
• dobra organizacja swojego czasu;
• pozytywne nastawienie do pracy i chęć rozwoju;
• korzystanie z pakietu MS Office (Word, Excel).

Zakres zadań

• obsługa recepcji i klientów firmy;
• koordynowanie obiegu korespondencji i dokumentów (wysyłanie, przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji przychodzącej);
• zarządzanie materiałami biurowymi oraz innymi zakupami do biura;
• wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych;
• współpraca w zakresie tłumaczeń tekstów;
• wsparcie innych działów firmy zgodnie z potrzebami.

• umowa zlecenia z perspektywą kontynuacji współpracy w innych działach firmy w oparciu o umowę o pracę;
• możliwość rozwoju i praktyki w strukturze firmy;
• otwarta atmosfera i współpraca w zgranym zespole;
• współfinansowanie programu MultiSport i prywatnej opieki medycznej;
• a także udział w imprezach firmowych.