nauczyciel wspomagający (k/m)

Numer referencyjny
1153/2019
Data dodania
09.10.2019
Data ważności
31.10.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Przedszkole Niepubliczne ,,BAJNINIO"
Profil firmy

Przedszkole Niepubliczne

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Wymagania:

  • studia w zakresie pedagogiki specjalnej lub studia podyplomowe pedagogika specjalna np. „Edukacja i terapia uczniów z autyzmem”,
  • „Wspomaganie rozwoju i edukacji uczniów z autyzmem”.

Pożądane cechy kandydata:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi,
  • cierpliwość,
  • spostrzegawczość,
  • podzielność uwagi oraz punktualność i umiejętność pracy w zespole.
Zakres zadań

Opieka i wspomaganie w rozwoju dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego (autyzm, zespół aspergera).

Oferowane warunki
  • Umowa o pracę w oparciu o Kodeks Pracy.
  • Płaca brutto 2300 - 2500.

Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres e-mail: bajninio@gmail.com