Młodszy Specjalista Service Desk (k/m)

Numer referencyjny
169/2020
Data dodania
12.02.2020
Data ważności
09.03.2020
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Sii
Profil firmy
  • Zatrudniając ponad 4,500 specjalistów,
  • Sii jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce.
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dużym atutem.
  • Wiedza w zakresie obsługi sprzętu komputerowego oraz aplikacji biurowych.
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne. Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań.
  • Znajomość języka angielskiego.
Zakres zadań
  • Dołączysz do wewnętrznego działu IT w naszej firmie jako Specjalista Service Desk (I linia wsparcia).
  • Będziesz odpowiedzialny za przyjmowanie i analizę zgłoszeń oraz wsparcie techniczne użytkowników..
  • Poszukujemy osób gotowych do pracy zmianowej (od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18).

Zadania:

  • Rejestrowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń i incydentów.
  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania systemowego, użytkowego oraz sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych.
  • Analiza powtarzających się zgłoszeń pod kątem przyczyn ich występowania.
  • Budowanie Bazy Wiedzy.
  • Monitorowanie otwartych zgłoszeń oraz informowanie użytkowników o ich bieżącym statusie.
  • Rozwijaj swoją karierę dzięki wielu możliwościom oferowanym przez naszą aplikację Job Changer, która pozwala Ci zmienić projekt, obszar Twojej działalności lub lokalizację pracy.
  • Współpracuj z najlepszymi ekspertami w utalentowanych i pełnych pasji zespołach nad najbardziej zaawansowanymi, nowatorskimi technologiami.
  • Zwiększaj swoje umiejętności biorąc udział w wielu wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach.
  • Pracuj w firmie z tytułem Najlepsze Miejsce Pracy zatrudniającej ponad 4 000 specjalistów, z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Skorzystaj wraz ze swoją rodziną z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, weź udział w kursach języków obcych organizowanych w naszych biurach oraz dołącz do systemu MyBenefit.
  • Zrealizuj Twoje inicjatywy i marzenia w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers.
  • Weź udział w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach.
  • Poznaj nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach.

„Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV przez formularz : „ https://sii.pl/oferty-pracy/id/11856/mlodszy-specjalista-service-desk/?r=3 ” wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Sii sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa („Sii”) dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Sii.W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Sii nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności”

Uwagi

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.