Młodszy Specjalista ds. Marketingu (k/m)

Numer referencyjny
508/2020
Data dodania
21.07.2020
Data ważności
31.08.2020
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Stokrotka Sp. z o. o.

Stokrotka Sp. z o. o. – jesteśmy siecią handlową obecną na polskim rynku od ponad 25 lat.W tym czasie wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy. Mamy sieć ponad 650 sklepów w całej Polsce.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Obsługa programu Corel (warunek konieczny - poziom średniozaawansowany).
  • Poczucie estetyki.
  • Umiejętność organizacji własnego czasu i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Skrupulatność i sumienność.
Zakres zadań
  • Koordynowanie procesów związanych z wizualizacją zewnętrzną sklepów.
  • Tworzenie zleceń do podwykonawców.
  • Współpraca z agencjami i kontrahentami.
  • Udział w dodatkowych projektach marketingowych realizowanych przez dział.
Oferowane warunki
  • Praca w kreatywnym zespole, przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania nowych rozwiązań.
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowa o pracę na pełny etat na zastępstwo.
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!
Sposób aplikowania

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@stokrotka.pl .

W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.

Uwagi

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych jest: Stokrotka Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin. Pełną informację odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdziecie Państwo na stronie kariera.stokrotka.pl w punkcie Ochrona Danych Osobowych: https://kariera.stokrotka.pl/kontakt/ochrona-danych-osobowych/