Młodszy/a Specjalista/tka ds. Sprzedaży

Numer referencyjny
888/2021
Data dodania
14.09.2021
Data ważności
31.10.2021
Rodzaj oferty
Praca stała, Staż, Praktyka płatna
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
MW Lublin Sp. z o.o.

MW Lublin Sp. z o.o. – jesteśmy firmą działająca w przemyśle motoryzacyjnym, zajmująca się produkcją felg stalowych do samochodów osobowych i dostawczych. Wchodzimy w skład grupy kapitałowej CLN. W związku z uruchomieniem nowych linii produkcyjnych poszukujemy osób, które pomogą nam w rozwoju i usprawnianiu procesów technologicznych oraz nadzorze nad nowymi liniami produkcyjnymi.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Umiejętności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowej firmie
Zakres zadań
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji sprzedaży
  • Nadzór nad prawidłowością danych sprzedaży w systemie
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów sprzedaży, zestawień, prezentacji
  • Wsparcie sprzedażowe dla niemieckich klientów
  • Współpraca i koordynacja zadań z innymi działami oraz z firmami z grupy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie (możliwość odbycia praktyk absolwenckich dla osób bez doświadczenia)
  • Możliwość nabycia doświadczenia oraz odbycia specjalistycznych szkoleń zawodowych
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do świąt i wypoczynku)
  • Dofinansowanie do wybranej formy benefitu (opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci
  • Imprezy integracyjne i pikniki rodzinne

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@pl.mw.gruppocln.com

Prosimy o zawarcie w CV poniższych klauzul:Wyrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Lublin Sp. z o.o.w zawartych w aplikacji w celu wykorzystania ich w obecnym procesie rekrutacyjnym.Wyrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Lublin Sp. z o.o. zawartych w aplikacji w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych przez okres 1 roku.Oświadczam, że zapoznałam/em się z obowiązkiem informacyjnym o przetwarzaniu moich danych osobowych, przez MW Lublin Sp. z o.o., w procesie rekrutacyjnym.* niepotrzebne usunąć