Młodszy/a specjalista/tka ds. obsługi klienta (j. rumuński)

Numer referencyjny
505/2022
Data dodania
12.05.2022
Data ważności
30.06.2022
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Obsługa klienta
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Unitrailer Sp. z o.o.
Profil firmy

Unitrailer to sklep internetowy oferujący części i akcesoria do przyczep samochodowych. Dążymy do tego, aby nasza oferta spełniała wymagania każdego użytkownika przyczepy samochodowej. Wystartowaliśmy w 2016 r. i przez ten czas nawet na chwilę się nie zatrzymaliśmy! Przez ten czas znacząco powiększyliśmy zarówno zespół jak i oferowany naszym klientom asortyment. Dzisiaj jesteśmy już obecni na 15 rynkach, w planach uruchomienie sprzedaży na kolejnych.

Unitrailer tworzą ludzie z pasją, którzy lubią to co robią i są specjalistami w swojej dziedzinie. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole, tworzymy angażujące środowisko pracy oraz stwarzamy możliwości rozwoju naszym pracownikom.

Dane kontaktowe
Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- płynna znajomość języka rumuńskiego
- dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków
- dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu

Zakres zadań

- kompleksowa obsługa klientów w języku, który znasz

Oferowane warunki

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie odnoszącej sukcesy na wielu rynkach zagranicznych
- pełne wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony zespołu
- benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe
- możliwość wykorzystania języka obcego w praktyce

Sposób aplikowania

CV proszę przesłać na adres kariera@unitrailer.eu

Uwagi

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Unitrailer Spółka z o. o. z siedzibą w Lublinie (ul. Budowlana 20, Lublin)

W CV prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oferty pracy