Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

Numer referencyjny
407/2021
Data dodania
11.05.2021
Data ważności
30.06.2021
Rodzaj oferty
Praca stała, Staż, Praktyka płatna
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
MW Lublin Sp. z o.o.

MW Lublin Sp. z o.o. – jesteśmy firmą działająca w przemyśle motoryzacyjnym, zajmująca się produkcją felg stalowych do samochodów osobowych i dostawczych. Wchodzimy w skład grupy kapitałowej CLN. W związku z uruchomieniem nowych linii produkcyjnych poszukujemy osób, które pomogą nam w rozwoju i usprawnianiu procesów technologicznych oraz nadzorze nad nowymi liniami produkcyjnymi.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (w tym studenci/tki ostatniego roku studiów): ekonomia, rachunkowość, finanse etc.
• Znajomość programów MS Office, w szczególności MS Excel, znajomość systemu SAP – mile widziana
• Odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność i rzetelność w zakresie powierzonych obowiązków
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole (zespół 5-osobowy)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Zakres zadań

• Księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, kosztowych, PK
• Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym, podatkowym i zgodności z procedurami Spółki
• Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz rozliczanie środków trwałych w budowie
• Weryfikacja rejestrów VAT z dokumentami źródłowymi, kontrola obowiązków vat, sprawdzanie statusu podatnika
• Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca
• Przygotowywanie sprawozdań do GUS, raportów oraz analiz
• Doświadczenie lub praktyki w Dziele Księgowości mile widziane

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie (możliwość odbycia praktyk absolwenckich dla osób bez doświadczenia)
- Możliwość nabycia doświadczenia oraz odbycia specjalistycznych szkoleń zawodowych
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do świąt i wypoczynku)
- Dofinansowanie do wybranej formy benefitu (opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)
- Imprezy integracyjne i pikniki rodzinne