Lektor, nauczyciel języka angielskiego (k/m)

Numer referencyjny
854/2019
Data dodania
12.07.2019
Data ważności
30.09.2019
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Co Ludzie Powiedzą
Profil firmy

CO LUDZIE POWIEDZĄKIM JESTEŚMY:

  • jedyną w Europie (a może i na świecie) szkołą języka angielskiego, która uczy przez autorskie skojarzenia obrazkowe;
  • niepowtarzalną grupą pasjonatów języka i kultury brytyjskiej - unikatowym połączeniem szkoły językowej i kawiarni;
  • autorami wyjątkowej metody szybkiego zapamiętywania;
  • charyzmatycznymi, pełnymi energii i kreatywnymi Czarodziejami Składni z głowami otwartymi na nowe pomysły.

info@coludziepowiedza.co

Tel.: 531-11-00-11

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

KOGO SZUKAMY:

  • miłośników języka angielskiego, którzy swoją wiedzą i pasją chcieliby zarażać innych;
  • Czarodziejów Składni posiadających stopień co najmniej magistra lub Lingwistycznych Magików uczęszczających na ostatni rok studiów 2-go stopnia;
  • osób chętnych do uczenia w sposób nieszablonowy, otwartych na nowe (i skuteczne!) metody nauczania.
Zakres zadań
  • zarażanie pasją do języka angielskiego naszych uczniów :)
  • prowadzenie zajęć z języka angielskiego;
  • grupowych oraz indywidualnych.
Oferowane warunki

CO OFERUJEMY:

  • wysokie zarobki;
  • umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę - elastyczny grafik zajęć;
  • niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowy team - ogromne pole do popisu w prowadzeniu zajęć;
  • cykliczne szkolenia z kreatywnych metod nauczania;
  • szkolenie z naszej wyjątkowej metody szybkiego zapamiętywania;
  • nadzór metodyczny nad prowadzeniem zajęć;
  • możliwość współtworzenia naszych programów nauczania;
  • darmowe pomoce do prowadzenia zajęć;
  • zniżki w naszej kawiarni, Co Ludzie Powiedzą Café.
Sposób aplikowania

Czekamy na kilka zdań o tobie: info@coludziepowiedza.co