Lektor/ka języka niemieckiego

Numer referencyjny
329/2021
Data dodania
22.04.2021
Data ważności
10.05.2021
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe Katarzyna Ludzińska
Profil firmy

W związku z rozwojem firmy, SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe Katarzyna Ludzińska poszukuje lektora języka niemieckiego do prowadzenia indywidualnych kursów na terenie miasta Lublin (stacjonarnie w siedzibie SNK/z dojazdem/on-line). Szkoła na Kołach to mobilna firma specjalizująca się w organizacji szkoleń językowych, biznesowych i korepetycji z przedmiotów szkolnych.

Dane kontaktowe

Tel. 733 170 333 E-mail: info@szkolanakolach.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• wykształcenie wyższe kierunkowe magisterskie lub licencjackie
• dyspozycyjność w godzinach popołudniowych lub/i przedpołudniowych
• mobilność
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• motywacja do pracy
• gotowość do dojazdu do ucznia
• mile widziane doświadczenie w pracy indywidualnej

Oferowane warunki

Oferujemy możliwość długofalowej współpracy, samodzielność w działaniu, pracę w rozwijającej się firmie oraz elastyczny grafik.

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres: info@szkolanakolach.pl

Uwagi

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Prosimy o dołączenie do swoich aplikacji wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z „Obowiązkiem informacyjnym” znajdującym się poniżej.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe Katarzyna Ludzińska z siedzibą w Lublinie (20-492) przy ul. Słomkowskiego 11/10, NIP: 946-240-55-81, REGON: 061 - pokaż numer telefonu - .Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych;Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;Dane osobowe będą przechowywane do roku po zakończeniu procesu rekrutacyjnego;Ma Pan/Pani prawo do:• dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,• wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,• przenoszenia danych,• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,• wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane.Zgoda„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe Katarzyna Ludzińska w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Oferty pracy