lektor języka angielskiego (k/m)

Numer referencyjny
509/2020
Data dodania
21.07.2020
Data ważności
30.09.2020
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Lublin
Profil firmy

szkoła językowa dla dzieci i młodzieży.

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Szkoła Języków Obcych Towarzystwa Bobolanum poszukuje lektorów do prowadzenia kursów języka angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (studia wyższe na kierunku filologia angielska lub lingwistyka z językiem angielskim, ew. ostatni rok studiów);
  • doświadczenia w prowadzeniu zajęć języka angielskiego z dziećmi w wieku szkolnym;
  • dyspozycyjności co najmniej dwa popołudnia w tygodniu;
  • kreatywności, otwartości, solidności w pracy z naszymi uczniami.
Zakres zadań

Prowadzenie kursów języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym.

Oferowane warunki

Oferujemy:

  • pracę z dziećmi i młodzieżą w grupach 6-10 osobowych,
  • stałą współpracę,
  • konkurencyjne stawki,
  • wszelkie materiały, jakich potrzebujesz, na koszt szkoły,
  • pracę w bardzo przyjaznym, doświadczonym zespole lektorów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy szkoły www.bobolanum.org lub o kontakt telefoniczny tel. 796-531-501

Uwagi

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli RODO:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Towarzystwa Bobolanum danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Towarzystwa Bobolanum danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.