Lektor języka angielskiego (k/m)

Numer referencyjny
47/2020
Data dodania
14.01.2020
Data ważności
31.01.2020
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Lubelskie

Jesteśmy prywatną placówką edukacyjną, zajmujemy się prowadzeniem zajęć językowych dla dzieci i młodzieży oraz kursów dla dorosłych. Prowadzimy także zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży, m. in. taniec, rytmika, nauka gry na instrumentach. Działamy na terenie Polski południowo-wschodniej.

Dane kontaktowe

tel. 506138791

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Oczekujemy:

  • Zaangażowania i solidności w wykonywaniu pracy.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Wykształcenia wyższego -w tym licencjat- kierunkowego lub pokrewnego z przygotowaniem pedagogicznym (ewent. ostatni rok studiów).
Zakres zadań
  • Prowadzenie zajęć z j. angielskiego dla dzieci na terenie Krasnegostawu.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • Pracę dodatkową w niepełnym wymiarze godzin.
  • Szkolenie wstępneAtrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pomoc ze strony pracowników firmy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie nauczyciela.

Prosimy o przesłanie CV na adres bhzk@wp.pl , po uprzednim kontakcie telefonicznym 506138791.