Kurier miejski

Numer referencyjny
140/2021
Data dodania
16.02.2021
Data ważności
17.03.2021
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Inne
Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
Obsługa klienta
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
DeliGoo

Jesteśmy nowoczesną szybko rozwijająca się firmą kurierską.Realizujemy ekspresowe dostawy dla restauracji i sklepów. Obsługujemy ponad 500 klientów w całej Polsce a nasza kadra to obecnie ponad 400 kierowców.

Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Prawo jazdy kategorii BWłasny samochód

Zakres zadań

Punktualne odbieranie zamówienia w obrębie miasta i doręczanie je do adresata. Kierowca 100% opiera się o dane systemu, który kieruje od zamówienia do doręczenia. W przypadku jakichkolwiek problemów lub sytuacji niestandardowych kierowca ma stały kontakt i wsparcie koordynatora oraz innych kurierów.

Oferowane warunki

umowa zlecenia -18,30 zł/h, zwrot kosztu za paliwo, napiwki

mailowo na adres lublin@deligoo.pl , telefonicznie 697-599-499