Księgowa/Księgowy do KPiR

Numer referencyjny
330/2021
Data dodania
22.04.2021
Data ważności
22.05.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lubelskie
Lublin
Nazwa Firmy
CASHDIRECTOR S.A.

Jesteśmy spółką technologiczną branży FINTECH. Nasze aplikacje to między innymi: mKsięgowość, eMikroksięgowość, Superksiegowa, CostKiller. Świadczymy usługi księgowe dla Klientów banków takich jak mBank, BGŻ BNP Paribas.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR
  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT
  • Chęć do nauki i rozwoju
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość programu Excel.
Zakres zadań
  • Księgowanie dokumentów w firmach na KPiR.
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych.
  • Bieżąca obsługa klientów.
  • Zgłoszenia ZUS i VAT.
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt.
  • Pracę od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy ustalane indywidualnie wramach wymiaru czasu pracy na pełen etat.
  • Wynagrodzenie – ustalane indywidualnie na kolejnych etapach rozmów, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Bardzo przyjazną atmosferę w miłym i zgranym zespole.
  • Uczestnictwo w ciekawych szkoleniach, które rozszerzą Twoje umiejętności i kompetencje.
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: m. in. pakiet medyczny i MultiSport, serwis socjalny dla pracowników.

Mailowo: rekrutacja@superksiegowa.pl Osobiście: Ul. Rusałka 17a, 20-103 Lublin (Galeria Rusałka – I piętro)