Numer referencyjny
705/2020
Data dodania
14.10.2020
Data ważności
14.11.2020
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Dziennikarstwo/Media
Miejsce pracy
Cała Polska
Nazwa Firmy
Conture

Zajmujemy się tworzeniem unikalnych treści zgodnych z zasadami SEO: opisów produktów i kategorii sklepów internetowych, artykułów poradnikowych, branżowych oraz innych treści na strony www.Piszemy dla znanych marek i liderów z branż, m.in.: Home & Garden, Beauty & Health, E-commerce, HR i Business, Elektronicznej, Fashion & Design, tak żeby dotrzeć do dwóch najważniejszych odbiorców — realnych czytelników i algorytmów Google.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Jeśli:

  • potrafisz w mgnieniu oka wyłapać literówkę i każdego rodzaju błąd: językowy, ortograficzny,
  • czy stylistyczny,
  • masz doświadczenie w korekcie treści lub jesteś absolwentem filologii polskiej,
  • bez problemu działasz na podstawie szczegółowych wytycznych klienta,
  • znasz podstawowe zasady SEO copywritingu,
  • dotrzymujesz ustalonych wcześniej terminów,to znaczy, że dobrze trafiłeś!
Zakres zadań

Realizujemy kilka projektów dla klientów z branży elektronicznej, farmaceutycznej oraz home & garden. Szukamy do współpracy korektorów, którzy swoim czujnym okiem potrafią wychwycić w tekście każdy najmniejszy błąd.

Oferowane warunki

Jak będzie wyglądać nasza współpraca? 1

  1. Otrzymujesz od nas teksty copywriterów.
  2. W zleceniu dostajesz dokładne wytyczne od klienta, według których sprawdzasz każdy tekst.
  3. Poprawiasz opisy zgodnie z wytycznymi i zasadami pisowni języka polskiego.
  4. Akceptujesz poprawny tekst lub prosisz o poprawę copywritera.
  5. Pracujesz na dedykowanym systemie do oddawania poprawionych tekstów.
  6. Forma rozliczenia: Do wyboru FV lub umowa o dzieło.
Sposób aplikowania
Uwagi

W celu zgłoszenia swojej kandydatury uzupełnij w formularzu aplikacyjnym:

  • CV z numerem kontaktowym oraz adresem e-mail,
  • informację o tym, jaką liczbę tekstów możesz dla nas sprawdzać (w skali tygodnia czy miesiąca) lub zaznacz swoją dyspozycyjność.