Junior SEO Specialist (k/m)

Numer referencyjny
516/2021
Data dodania
08.06.2021
Data ważności
31.08.2021
Rodzaj oferty
Praca stała, Staż, Praktyka płatna, Praktyka bezpłatna
Branża
Informatyka/IT
Marketing/Reklama/PR
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Soulab

Soulab to dynamicznie rozwijający się software house, który od 2015 r. zajmuje się tworzeniem autorskiego oprogramowania dostarczanego w modelu SaaS oraz tworzeniem dedykowanych aplikacji webowych. Naszym kluczowym produktem jest system HRappka.pl - kompleksowy system HR.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Wymagamy znajomości (lub chęci nauki poniższych zagadnień):

  • Google Analytics, Google Search Console,
  • wiedza z zakresu optymalizacji stron (SEO),
  • lekkie pióro,
  • kreatywność i samodzielność.

Mile widziana:

  • Znajomość branży HR,
  • znajomość języków HTML/CSS oraz narzędzi marketingu internetowego,
  • certyfikaty potwierdzające umiejętności w obszarze marketingu online.
Zakres zadań

Na stanowisku Junior SEO Specialist będziesz odpowiedzialny/a za:

  • analizę treści na stronie opartej o CMS Wordpress - landing pages, strony produktowe, blog pod kątem ich optymalizacji,
  • identyfikację odpowiednich słów kluczowych,
  • tworzenie tekstów na bloga o tematyce rekrutacyjnej i kadrowej,
  • przygotowanie newsletterów o nowych funkcjonalnościach systemu,
  • bieżący monitoring, optymalizacja i raportowanie prowadzonych działań w ramach SEO.
Oferowane warunki
  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności,
  • kartę multisport,
  • lekcje angielskiego w godzinach pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę z młodymi, zdolnymi, otwartymi osobami, chętnymi do pomocy nowym pracownikom,
  • możliwość nauki i rozwoju,
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne,
  • biuro w ścisłym centrum miasta.