Junior Games Project Manager (k/m)

Numer referencyjny
282/2021
Data dodania
07.04.2021
Data ważności
30.04.2021
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Pyramid Games S.A.

Pyramid Games to studio gamedev założone w 2012 roku. W naszych grach koncentrujemy się na tematyce Technicznej / Science i Science-Fiction - bo to najbardziej nas interesuje. W naszym lubelskim studio zatrudniamy obecnie około 50 osób.

Jesteśmy graczami i kochamy tworzyć gry. Praca w Pyramid da Ci możliwość rozwinięcia Twoich umiejętności i okazję do współtworzenia z nami ciekawych lecz wymagających projektów.

► Czekamy na Twoje CV wraz z linkiem prezentującym portfolio lub ukończone projekty

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Wymagania:
► zainteresowanie grami
► znajomość rynku gier video i procesu produkcji gier
► doświadczenie w użytkowaniu Redmine lub Jira
► dobra znajomość polskiego i angielskiego
► bardzo dobre umiejętności interpersonalne
► znajomość zwinnych metodologii zarządzania projektami
► odpowiedzialność, niezależność i zaangażowanie w codziennej prac

Zakres zadań

Obowiązki:
► zarządzanie zespołami
► wsparcie procesu produkcji gier
► ustalanie priorytetów i zadań do implementacji
► komunikacja między zespołem a product ownerem
► sporządzanie opisów zadań i przydzielanie ich do odpowiednich osób
► weryfikacja procesu produkcji i optymalizacja pracy zespołu
► wsparcie procesu komunikacji wewnątrz firmy

Oferowane warunki

Co oferujemy:
► stabilne zatrudnienie
► wygodne biuro z miejscem parkingowym
► elastyczne godziny pracy, core hours 10 - 15
► zdobycie doświadczenia przy produkcji gier komputerowych

Czekamy na Twoje CV wraz z linkiem prezentującym portfolio lub ukończone projekty.

Uwagi

Pamiętaj o załączeniu w CV treści oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. Poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem z dnia 10 maja 2018 r. Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych iw sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 / WE