Junior Account Executive

Numer referencyjny
659/2019
Data dodania
16.05.2019
Data ważności
31.05.2019
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa, Praktyka płatna
Branża
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Mazowieckie
Nazwa Firmy
Blisspoint.space

Blisspoint.space pomaga markom w rozwoju ich sprzedaży w E-commerce. Dostarczamy zoptymalizowane, skalowalne i elastyczne modele biznesowe, które tworzymy, wdrażamy oraz na bieżąco monitorujemy. Pomagamy markom:

  1. Sprzedawać niezależnie od E-sklepów.
  2. Obsługiwać ich klientów zgodnie z wizją marki.
  3. Zbieramy i analizujemy dane.

W naszej codziennej pracy dokładamy starań, aby zrozumieć potrzeby klienta oraz być jego bliskim doradcą na którego może liczyć. Bierzemy odpowiedzialność za wyniki naszej pracy podczas całego procesu.

Blisspoint.space został stworzony przez zespół z 15 letnim doświadczeniem współpracy z największymi markami. Nasza firma już po kilku miesiącach działania pracuje z liderami kategorii i nadal się rozwija. Staramy się połączyć atmosferę i zwinność start-upu z tym, czego nauczyliśmy się pracując w oraz dla korporacji.

Stanowisko: Obsługa E-commerce – praca w Warszawie lub zdalna (minimum 20h tygodniowo).

Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Chęć uczeni.
Zakres zadań

Co jest przed Tobą:

  • Obsługa kluczowego kanału E-commerce dla liderów z kategorii.
  • Planowanie i egzekucja aktywności marketingowych skupionych na sprzedaży E-commerce.
  • Zarządzanie/wprowadzanie/poprawianie kontentu na E-sklepach.
  • Analizowanie i raportowanie sprzedaży.
  • Obsługa zamówień klienta.
  • Zarządzanie poddostawcami i płatnościami.
  • Tworzenie materiałów marketingowych (banerów, ulotek, opakowań).
  • Tworzenie niestandardowych kampanii w E-commerce.
  • Tworzenie wycen dla klientów.
  • Nadzór partnera logistycznego.
  • Obsługa systemu CMS.
Oferowane warunki

Co oferujemy:

  • Uczenie się od profesjonalistów, którzy stworzyli wiele rozwiązań dla dużych korporacji.
  • Dołączenie na początku rozwoju firmy, co daj możliwość jej współtworzenia.
  • Elastyczność, zwinność i szybkość startupu.
  • Nauczenie się tego co jest dobre w korporacjach, ale bez zbędnych administracyjnych elementów.
  • Prace skupioną na wynikach, a nie na czasie pracy.
  • Możliwość pracy z domu.
  • Naukę E-commerce, który jest bardzo poszukiwany i ciągle się rozwija.