Doradca Klienta

Numer referencyjny
777/2020
Data dodania
20.11.2020
Data ważności
31.12.2020
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Finanse/Ekonomia
Obsługa klienta
Sprzedaż
Ubezpieczenia
Miejsce pracy
Lubelskie
Lublin
Mazowieckie
Nazwa Firmy
Nationale Nederlanden

Nationale-Nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie. Jesteśmy częścią Grupy NN, obecnej w 18 krajach – specjalizującą się w ubezpieczeniach na życie, emeryturach i inwestycjach. Zaufało nam już 15 milionów Klientów na całym świecie.

Mateusz Paździor Kierownik Zespołu Oddział Lublin Nationale-Nederladen Usługi Finansowe Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa Mateusz.Pazdzior@nnfinanse.pl M +48 513 013 328 Adres Oddziału: ul. Wojciechowska 9a, 20-704 Lublin, Polska www.nn.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • minimum średnie wykształcenie - warunek konieczny
  • zaświadczenie o niekaralności
  • prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowoś do jej założenia
  • nieustanna chęć rozwoju kompetencji oraz umiejętności sprzedażowych (szkolenia zapewnia nasza firma)
  • duże zaangażowanie, inicjatywy i pozytywnej energii
Zakres zadań
  • sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych Nationale-Nederlanden
  • obsługa klientów wg naszych standardów
Oferowane warunki
  • wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu
  • nienormowany czas pracy
  • liczne konkursy sprzedażowe
  • wyjazdy szkoleniowe

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o aplikowanie przez stronę eRecruiter, link do ogłoszenie: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7dd06b861756498099a72179b607d30e