ASYSTENT /-KA – pomoc w prowadzeniu sklepu internetowego

Numer referencyjny
448/2020
Data dodania
22.06.2020
Data ważności
30.09.2020
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
DoGramofonu.PL

Profesjonalny sklep z gramofonami: elektrycznymi oraz retro - na korbę. W swojej ofercie posiadamy ponadto bogatą kolekcję płyt szelakowych i winylowych oraz części i akcesoria do zabytkowych sprzętów muzycznych (gramofonów, patefonów, polifonów, fonografów itp.) oraz ich replik.

Dane kontaktowe

www.DoGramofonu.PL Lublin, ul. Lubartowska 18

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Poszukujemy osoby płynnie posługującej się językiem angielskim. Podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Zakres zadań

Szukamy kreatywnej i pracowitej osoby do pracy asystenckiej w zakresie:

  • przygotowanie oferty produktowej sklepu: zdjęcia, czyszczenie, katalogowanie, kontrola magazynu;
  • przygotowania sprzedanych przedmiotów do wysyłki;
  • pomocy w bieżących działaniach firmy;
  • pomoc w obsłudze sprzedaży internetowej sklepu w Polsce oraz na rynkach europejskich.

Oferujemy nienormowany czas pracy, który będzie można połączyć np. z zajęciami na uczelni (mile widziani studenci początkowych lat). Działamy zadaniowo i niestandardowo. Gwarantujemy brak nudy, dynamiczną pracę i samodzielność, ale wymagamy myślenia klientem i dokładności w działaniu. Zatrudnienie na umowę zlecenie, praca wymaga dostępności ok. 4 godzin dziennie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i oczekiwań finansowych na adres: rekrutacja@mikula.com.pl