Asystent Inżyniera Projektu / Asystent Inżyniera Rezydenta (K/M)

Numer referencyjny
1275/2019
Data dodania
08.11.2019
Data ważności
09.12.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Pomorskie
Nazwa Firmy
Firma Menadżersko-Konsultingowa KOLMEN Sp. z o.o.

Firma działająca od 1993 roku w branży nadzoru budowlanego oraz koordynacji procesów inwestycyjnych w budownictwie komunikacyjnym i ogólnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz Listu motywacyjnego na adres: praca.gdansk@kolmen.eu .

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • samodzielność w działaniu;
  • ukończone studia wyższe lub student ostatniego roku;
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów;
  • gotowość do odbywania okazjonalnych podróży służbowych (na terenie Polski);
  • biegła obsługa MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook;
  • umiejętność obsługi środowiska MS Windows;
  • umiejętność swobodnego posługiwania się programami z grupy AutoCAD oraz MS Project.
Zakres zadań

W ramach pełnionych obowiązków pracownik odpowiedzialny będzie za prowadzenie obsługi biura Inżyniera Projektu, wspomaganie decyzji Inżyniera w ramach prowadzonych prac, administracyjną obsługę bieżącą zespołu inspektorów nadzoru.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w uzgodnionym wymiarze czasu pracy bądź umowy cywilnoprawnej;
  • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży;
  • możliwość zdobywania wiedzy od doświadczonych współpracowników o wieloletnim stażu w branży;
  • stabilność zatrudnienia (umowa od krótkookresowej do wieloletniej);
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w formie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."