Asystent / Asystentka ds. HR

Numer referencyjny
1062/2021
Data dodania
22.10.2021
Data ważności
30.11.2021
Rodzaj oferty
Staż
Branża
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Varroc Lighting Systems
Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

-Preferowany status studenta lub absolwenta studiów pierwszego lub drugiego stopnia na kierunkach:
-zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja lub pokrewne
-Znajomość pakietu MS Office
-Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego-Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
-Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu

Zakres zadań

-Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej
-Wsparcie w procesie onboardingu dla nowych pracowników oraz w obsłudze benefitów ----pracowniczych
-Bieżący kontakt z pracownikami w zakresie obsługi kadrowej
-Wsparcie administracyjne działu HR w codziennych aktywnościach

-Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - stawka 21 zł brutto / h
-Zdobywanie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia w dziale HR w międzynarodowej firmie
-Możliwość nauki od profesjonalistów
-Wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę

przesyłając CV na adres email: pl_rekrutacja@varroclighting.com umieszczając nazwę stanowiska w tytule wiadomości.