Analityk Kontraktów (K/M)

Numer referencyjny
1024/2019
Data dodania
05.09.2019
Data ważności
31.12.2019
Rodzaj oferty
Praktyka płatna
Branża
Prawo
Miejsce pracy
Dolnośląskie
Nazwa Firmy
Hays Poland Sp. Z O.O.
Profil firmy

Nasz klient to międzynarodowa korporacja zajmująca się consultingiem prawniczym. Świadczy usługi prawne dla klientów biznesowych z całego świata. We Wrocławiu zatrudnia około 200 pracowników, a na całym świecie - ponad dwa tysiace.

Dane kontaktowe

Katarzyna Salwa HAYS Poland Sp. z o.o.

ul. Łaciarska 4b 50-104 Wrocław

M: + 663 250 493

E: salwa@hays.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Uprzednie doświadczenie w podobnej roli nie jest wymagane. Szukamy studentów 4 i 5 roku Prawa, posiadających znajomość zagadnień z tego obszaru. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2+ jest konieczna do wykonywania codziennych obowiązków. Od kandydatów oczekujemy dostępności w pełnym wymiarze godzin lub na 3/4 etatu z możliwością pracy w elastycznym grafiku.

Zakres zadań

Pracując w nowej roli będziesz częścią zespołu projektowego, realizującego zadania delegowane przez topowe, zagraniczne korporacje. W międzynarodowym środowisku rozwiniesz znajomość języka Angielskiego, wykorzystując go w codziennej pracy. Do Twoich zadań będzie należała analiza kontraktów oraz umów pod nadzorem team leadera.

Oferowane warunki

Projekt przewidziany jest na okres 3 miesięcy, przy czym jest szansa, że zostanie przedłużony. Kandydaci, którzy sprawdzą się w nowej roli mogą dostać propozycję dalszej współpracy lub udziału w innych projektach.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie miesięczne w wysokości 4000 PLN brutto, atrakcyjny pakiet benefitów, pracę w biurze zlokalizowanym w centrum miasta, możliwość poznania środowiska biznesowego od środka i szybkiego rozwoju pod okiem doświadczonych kolegów z zespołu.

Sposób aplikowania

Aplikacje należy wysyłać na adres: salwa@hays.pl  bądź poprzez stronę internetową Hays Poland. Numer ogłoszenia to: 1127104.

Oferty pracy