Ambasador/ka Student Travel

Numer referencyjny
289/2021
Data dodania
12.04.2021
Data ważności
31.08.2021
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Hotelarstwo/Turystyka/Gastronomia
Inne
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Student Travel
Profil firmy

Kim jesteśmy?
Student Travel to biuro podróży dla studentów. Jesteśmy studentami lub niedawno jeszcze byliśmy. Wiemy, jak zorganizować wyjazd, który zapamiętasz na całe życie, poznasz świetnych ludzi lub drugą połówkę, zobaczysz miejsca, których zwykłe biuro turystyczne Ci nie pokaże. Dla nas liczą się ludzie, przygoda i wyjazd, bo #ważnezkim!

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Kogo szukamy?
Do programu ambasadora najchętniej przyjmiemy osoby, które dostrzegają w tym projekcie szansę na rozwój. Chcemy mieć w ekipie pozytywnych i zaangażowanych ludzi, którzy będą zarażać entuzjazmem i chętnie rozwiną swoje skrzydła u naszego boku. Każdy dodatkowy talent jest na plus.

Zakres zadań

Ambasador Student Travel to świetna przygoda, rozwój i sposób na zarobek!
- Polecaj i promuj nasze wyjazdy!
- Jedź z nami na wyjazdy w niższej cenie lub całkowicie za darmo!
- Zdobywaj kolejne wyjazdy i nagrody!
- Podróżuj, zwiedzaj, poznawaj ludzi i zarabiaj!

Program Ambasadora w Student Travel to szansa na spełnianie marzeń o podróżowaniu. Możesz zacząć jako ambasador, a jeśli zechcesz, to zostaniesz koordynatorem i będziesz tworzyć własne wyjazdy, spędzać sporo czasu w pięknych miejscach i świetnie z tego żyć!

Jeśli czujesz Instagramy, Facebooki, YouTuby i po prostu lubisz Social Media, to świetnie! Najlepsi ambasadorzy są aktywni w mediach społecznościowych, chętnie dzielą się przeżyciami i łatwo wchodzą w interakcje z innymi. Pozytywne nastawienie i żyłka do Social Media to już duża część sukcesu! Rób zdjęcia, filmy, relacje, lajwy, wydarzenia, pokazuj wyjazdy Student Travel od środka! Baw się i promuj wyjazdy, promuj wyjazdy i baw się! To ma być dla Ciebie mega fun i świetna przygoda - szukamy pozytywnej energii i sami taką chcemy dawać!

Sposób aplikowania

Jak aplikować?
O tym jak wygląda praca Ambasadora dowiesz się z filmiku pod linkiem: https://ambasador.st.pl/ . Tam znajdziesz również nasz formularz rekrutacyjny.
Aplikuj i rozpocznij swoją przygodę ze Student Travel już dziś! Wyjazdy i nowe możliwości czekają właśnie na Ciebie!

Oferty pracy