Odc. 2. Media cyfrowe w wyobraźni społecznej

Informujemy, że ukazał się drugi odcinek podcastu popularnonaukowego "Głos nauki"!

Tym razem w podcaście wziął udział dr hab. Piotr Celiński z Katedry Teorii Mediów na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa. Tematem rozmowy są media cyfrowe w wyobraźni społecznej. Zapraszamy do posłuchania!

Odcinek jest już także dostępny w aplikacjach mobilnych Spotify, Spreaker i Podcast Addict. Niedługo pojawi się także w aplikacji Google Podcasts i Apple Podcasts.

„Głos nauki” to cykl podcastów o charakterze popularnonaukowym współtworzony z naukowcami i ekspertami z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W poszczególnych odcinkach prezentowane są ciekawe zagadnienia z różnych dziedzin. Krótkie prelekcje i rozmowy pomogą każdemu zainteresowanemu poszerzyć horyzonty i dostarczą dawki wiedzy, którą można się podzielić z innymi.

Wszystkich pracowników naukowych, doktorantów i studentów gorąco zachęcamy do współtworzenia podcastów! Osoby zainteresowane udziałem w inicjatywie w roli eksperta dzielącego się swoją wiedzą prosimy o zapoznanie się z treściami w zakładce Informacje i formularz zgłoszeniowy oraz przesłanie zgłoszenia. Zapraszamy do współpracy!

Fot. B. Proll

    Odcinki