Czym jest zarządzanie różnorodnością w organizacji?

Zapraszamy do posłuchania nowego odcinka podcastu „Głos nauki”! Kwestie zarządzania różnorodnością w organizacji przybliża p. Katarzyna Zabratańska – absolwentka UMCS i Akademii Leona Koźmińskiego, obecnie doktorantka w Instytucie Socjologii, gdzie pisze pracę na ten właśnie temat. Pani Katarzyna jest również praktyczką biznesu: zarządza projektami, doradza i szkoli w obszarach takich jak: zarządzanie różnorodnością, przywództwo kobiet, antydyskryminacja, CSR. Ponadto kieruje Inną Fundacją, lubelską organizacją pozarządową aktywną na polu praw człowieka, D&I oraz badań.

Fot. z archiwum p. Katarzyny Zabratańskiej

„Głos nauki” to cykl podcastów o charakterze popularnonaukowym współtworzony z naukowcami i ekspertami z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W poszczególnych odcinkach prezentowane są ciekawe zagadnienia z różnych dziedzin. Krótkie prelekcje i rozmowy pomogą każdemu zainteresowanemu poszerzyć horyzonty i dostarczą dawki wiedzy, którą można się podzielić z innymi.

Wszystkich pracowników naukowych, doktorantów i studentów gorąco zachęcamy do współtworzenia podcastów! Osoby zainteresowane udziałem w inicjatywie w roli eksperta dzielącego się swoją wiedzą prosimy o zapoznanie się z treściami w zakładce Informacje i formularz zgłoszeniowy oraz przesłanie zgłoszenia. Zapraszamy do współpracy!

    Odcinki