Збір коштів і речей/ Zbiórka darów

Шановні Пані та Панове,

Щиро дякуємо всім людям, які з великою віддачею долучилися до збору гуманітарної допомоги в студенській їдальні „Trójka”. Завдяки вашій відданості та допомозі ми зібрали дуже велику кількість речей, які ми передали, зокрема до Хмельницького, Чернігова, Рівного та Львова. Частину продукції доставили на гуманітарні пункти, звідки вона буде передана в Україну. У такі моменти дуже важливі солідарність і спільні дії.

Разом з тим повідомляємо, що збір допомоги в їдальні „Trójka” триватиме до 17 березня (четвер),  до 18:00. Після цієї дати речі можна буде принести в інші пункти Любліна, зокрема:

1. Склад Червоного Хреста Польщі на вул. Bursaki 17 - 7.00-15.00 (пн-пт).

2. Представництво Червоного Хреста Польщі за адресою вул. Puchacza 6 - год 8.00-16.00 (пн-пт)

Нагадуємо, що ще триває збір коштів, які будуть спрямовані на найнеобхіднішу підтримку наших студентів та їхніх сімей. Ви можете надати допомогу через веб-сайт: https://zrzutka.pl/cx62ur.

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które z wielkim zaangażowaniem włączyły się w zbiórkę darów w Stołówce Akademickiej „Trójka”. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i pomocy zgromadziliśmy bardzo dużą liczbę darów, które przekazaliśmy mi.in. do Chmielnickiego, Czernihowa, Równego i Lwowa. Część produktów została doręczona do punktów humanitarnych, skąd zostaną przekazane dalej na Ukrainę. W takich chwilach solidarność i wspólne działania są bardzo ważne.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbiórka darów w stołówce akademickiej „Trójka” potrwa jeszcze do 17 marca (czwartek) do godz. 18:00. Po tym terminie dary można przynosić do innych punktów działających na terenie Lublina, m.in.:

1. Magazyn PCK przy ul. Bursaki 17 – godz. 7.00-15.00 (pon. – pt.)
  2. Biuro PCK przy ul. Puchacza 6 – godz. 8.00-16.00 (pon. – pt.)

Przypominamy, że nadal trwa zbiórka funduszy, które zostaną przeznaczone na najpotrzebniejsze wsparcie dla naszych studentów oraz ich rodzin. Udzielić pomocy można za pośrednictwem strony: https://zrzutka.pl/cx62ur.

Новини/Aktualności

Kateryna Drozdiuk