Nie wybrałeś jeszcze kierunku studiów?

Kandydacie, nie wybrałeś jeszcze kierunku studiów? Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej wciąż masz szansę! Rekrutacja na studia trwa!

Osoby, które w sierpniu podjęły trud przystąpienia do poprawkowego egzaminu maturalnego, wciąż mają szansę dołączyć do grona żaków UMCS. Rekrutacja na naszym Uniwersytecie nadal trwa i zakończy się dopiero po otrzymaniu przez maturzystów wyników matury poprawkowej. Dzięki temu osoby zainteresowane podjęciem studiów na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej – już po ogłoszeniu wyników – nadal będą miały możliwość zapisania się na wybrane, dostępne wówczas kierunki studiów.

Informacje o trwającej rekrutacji są na bieżąco aktualizowane są na naszej stronie internetowej www.umcs.pl oraz w serwisie rekrutacyjnym www.rekrutacja.umcs.pl.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możecie liczyć na pomoc naszych pracowników z Biura Rekrutacji UMCS. Nasi specjaliści odpowiedzą na pytania zadawane telefonicznie, mailowo bądź na fanpage’u Uczelni.

Zapraszamy również do obejrzenia styczniowego webinaru "Pogadajmy o studiach - webinar dla kandydatów", w którym prezentujemy naszą Uczelnię! Zobacz, co do zaoferowania ma UMCS! 

    Aktualności

    Autor
    Anna Zatyka
    Data dodania
    27 sierpnia 2021