Młodzi odkrywcy - Gorąca atmosfera - 03.06.2019 r.

Stowarzyszenie Lubelskie Towarzystwo Edukacyjno-Naukowe wraz z Oddziałem Lubelskim Polskiego Towarzystwa Fizycznego i pracownikami Instytutu Fizyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie organizują kolejną edycję pokazów fizycznych "Młodzi odkrywcy" zatytułowanych „Gorąca atmosfera”.

Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym po raz kolejny wezmą udział w fascynującym show fizycznym. Pokaz zaplanowany na około 40 minut zawierać będzie szereg ciekawych demonstracji angażujących dzieci w odkrywanie otaczającego je świata i pobudzających ich wyobraźnię. Wzorem lat poprzednich demonstratorami i animatorami pokazów będą dr hab. Bożena Zgardzińska, dr hab. Zbigniew Surowiec i dr Marek Gorgol.

Pokazy odbywać się będą w dniu 03.06.2019 (poniedziałek) w Auli Fizyki Instytutu Fizyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Pl. M. Curie-Skłodowskiej 1. Z uwagi na ogromne zainteresowanie akcją organizatorzy przewidzieli aż 5 powtórzeń pokazu dla grup zorganizowanych oraz jeden, rozpoczynający się o godz. 13:30, otwarty dla indywidualnych uczestników. Udział jest nieodpłatny. Limit miejsc to 110 osób.

 Zapraszamy.