Łowy drugiej połowy 2

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS zaprasza na wydarzenie "Łowy Drugiej Połowy 2", które odbędzie się w Chatce Żaka 15 stycznia 2019 r. o godzinie 19:30.

Kiedy Lublin zaleje w końcu noc tak gęsta jak atrament, czyli 15 stycznia 2019 r. o godzinie 19:30 na sali wielkiej i błyszczącej, tak jak nocne Buenos Aires - a dokładniej w Inkubatorze Medialno-Artystycznym w Chatce Żaka, nastroimy instrumenty i ponownie zagramy nowe tango. Łowy drugiej połowy wracają!

Dokładnie rok temu, podczas pierwszej edycji wydarzenia format szybkich randek sprawdził się doskonale, dlatego chcemy dać szansę kolejnym "zgodnym ciałom i chętnym sercom", by mogły się spotkać!

Panie i panowie wezmą udział w trzech etapach: najpierw zasiądą obok, obojętni wobec siebie jak turyści, by z każdym podjąć rozmowę, podczas której wobec jednego z rozmówców w żyłach zapłonie krew, a serce poderwie się do tańca. Imię tego szczęśliwca umieszczą w specjalnej ankiecie, dzięki której będą mogli ponownie porozmawiać i upewnić, że to właśnie ten, że to właśnie ta. Kiedy w końcu ich serca wspólnie zalśnią jak świecący diament, przejdziemy do rundy finałowej, w której sprawdzimy, jak dobrze się zdążyli poznać. Tym "parom idealnym", których serca wystukają wspólny rytm i cud jednak się ziści, podarujemy vouchery na randki marzeń!

W międzyczasie nasza orkiestra nastroi instrumenty, da znak i zacznie nowe (nie tylko) tango grać, ale to niech na razie pozostanie słodką tajemnicą.

Znajdź swoją drugą połówkę!


Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności