Księga kondolencyjna Artura Trębińskiego

Szanowni Państwo,
Koledzy i Koleżanki,

pogrążeni w smutku informujemy o możliwości dokonania wpisu w udostępnionej poniżej wirtualnej księdze kondolencyjnej.

Zachęcamy do podzielenia się wspomnieniami związanymi ze spotkaniem na swojej drodze życiowej Artura Trębińskiego.

Zapraszamy do przesyłania kondolencji za pomocą formularza.

Rodzinę Artura można wspomóc za pośrednictwem zbiórki na pomagam.pl.


Artur, nikt tak jak Ty nie zasługuje na same dobre słowa, bo tylko takimi można opisać ten głęboki smutek spowodowany Twoim nagłym odejściem. Byłeś człowiekiem o bardzo dobrym sercu, niesamowicie życzliwym i ogromnie pomocnym. Współpraca z Tobą była nie tylko przyjemnością, ale też nieustanną lekcją jakim być człowiekiem… Wielki żal, wielka strata... Szczere kondolencje wszystkim najbliższym. "Wszystko tak szybko przemija i nim się spostrzeżemy, dobiliśmy już do kresu życia..."

Magda


Arturze, byłeś jedną z tych osób pełnych naturalnej dobroci i pokory. Praca z Tobą to było wyróżnienie. Zostaniesz w mojej pamięci na zawsze. Nie zdążę już odpisać na maila, który tkwi w skrzynce jako ostatni ślad dla mnie Twojej obecności. Współczuję bliskim z całego serca.

Rafał


Serdeczne wyrazy współczucia dla małżonki i córek.

Beata Walczak


Arturze, Byłeś jedną z osób, które budowały IT na UMCS i trwałeś w tym do końca. Niezłomnie. Zawsze znalazłeś wyjście z sytuacji. Zawsze służyłeś radą. Zawsze znalazłeś czas by wysłuchać. Wiele też się od Ciebie nauczyłem. Szkoda, że nasza współpraca skończyła się tak nagle... Jestem i będę tu dla takich osób jak Ty. Składam wyrazy współczucia dla całej Rodziny.

Wojtek


Poznałam Pana Artura na szkoleniu, które prowadził. Biła od niego serdeczność. Wyrazy współczucia Rodzinie.

Urszula Kusio


Z głębokim smutkiem przyjęliśmy widomość o śmierci śp. Artura Trębińskiego. Nie możemy uwierzyć, że nie ma Go już wśród pracowników UMCS. Dziękujemy Panie Arturze za wsparcie i dzielenie się z nami swoją wiedzą i radą w trudnych kwestiach informatycznych. Będzie nam Pana brakowało. Składamy wyrazy ogromnego żalu i współczucia Rodzinie i Bliskim.

Oddział Informatyzacji Biblioteki UMCS


Nasz sezon NBA na konsoli dokończymy już w niebie. Kocham Cię drogi przyjacielu.

Łukasz Obołończyk - Gdańsk


Artur, Chłopaku... wciąż trudno w to uwierzyć, serce po prostu pękło... Tyle lat byłeś z nami, nigdy nie zawiodłeś... zawsze życzliwy i kompetentny, zawsze pomocny. Byłeś fantastycznym facetem, który zbudował piękny dom i prawdziwą kochającą się rodzinę... Będzie nam Ciebie brakowało.... Ze szczerego serca wyrazy współczucia dla Tesi i dziewczynek. "...w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się..."

Marta Wolińska


Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny Pana Artura...

Małgorzata Południuk CWM


Wielki żal. Odeszła bardzo pogodna, lubiana i kompetentna osoba. Będzie nam Ciebie brakowało Kolego :(

Mariusz Koziej


Ta wiadomość jest dla mnie szokiem. Człowiek wspaniały, sympatyczny, uprzejmy, pomocny! Arturze mam nadzieję, że jeszcze kiedyś gdzieś tam się spotkamy! Będzie nam Ciebie brakowało! Dziękujemy za to, że byłeś.! Składam kondolencje Rodzinie

Edyta Tyburek


Panie Arturze, udało nam się poznać Pana jako osobę o ogromnej wiedzy i oddaną swojej pracy. W pamięci pracowników naszego zespołu pozostanie Pan pasjonatem swojego fachu i profesjonalistą niosącym pomoc w sprawach trudnych i pilnych. Najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Zespół Centrum Prasowego UMCS


Arturze, kilka dni temu rozmawialiśmy i planowaliśmy dalsze działania. Dziękuję za współpracę. Trudno uwierzyć w to co się stało ...

Alicja


Nie możemy uwierzyć, że nie ma już z nami Pana Artura. Jego pomoc była zawsze nieoceniona. W imieniu pracowników Wydziału Biologii i Biotechnologii składam Rodzinie Pana Artura najszczersze wyrazy współczucia.

Joanna Czarnecka


Panie Arturze, Swoim nagłym odejściem spowodował Pan ogromny smutek i pustkę. Zapamiętam Pan jako sympatycznego, pogodnego i dobrego Człowieka. Kompetentnego i pomocnego Kolegę, który na ostatnim spotkaniu służbowym obiecał nieustającą pomoc… Żegnam Składam serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

Monika Wrona


Nie umiera ten, kto żyje w pamięci innych... Dziękuję za merytoryczną współpracę... To nie był jeszcze ten czas... O wiele za szybko...

Ewa Rzucidło


Najszczersze wyrazy współczucia w związku z tą niewyobrażalną tragedią, Artur był wspaniałym człowiekiem, na zawsze pozostanie w pamięci.

Zbigniew Drzazga, Wydział Chemii


Artur, dziękuje za lata współpracy. W tej sytuacji wymowna może pozostać wyłącznie cisza.. Ogromne wyrazy współczucia dla Żony i Córek.

Wirginia


Arturze byłeś wspaniałym Współpracownikiem, ale przede wszystkim cudownym Człowiekiem z mocnym kręgosłupem moralnym. Szczególnie dziękuję Ci za lata pomocy i wsparcia w tak trudnej dla mnie sytuacji.

Beata Herbaczyńska-Stankevič


Artur, to nie Ty, nie sposób uwierzyć, że nie Cię nie ma z nami, że nie odbierzesz telefonu, nie wesprzesz...Próbuję sobie to jakoś poukładać w głowie...ale pisać, że byłeś... jak? Zawsze życzliwy, profesjonalny, odważny w działaniach, otwarty, pogodny. Dziękuję Ci za udaną wieloletnią współpracę, za naukę, dobre i cenne rady, za wspólną pracę w zespole SAP C. To wszystko zostanie, nie zapomnę! Smutek i żal. Niech Ci tam dobrze będzie! Show must go on! Wyrazy współczucia dla Twoich Bliskich.

Izabela Ejtel


Artur był świetnym kolegą, bardzo pomocnym i życzliwym. Kondolencje dla rodziny.

Wojtek


Arturze, nie wyobrażam sobie majówki bez spotkania z Tobą w Waszym ciepłym, gościnnym domu...do zobaczenia po drugiej stronie...

Monika


Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmieci Artura. Składamy wyrazy najgłębszego współczucia całej Rodzinie.

Elżbieta i Krzysztof Szuchiewicz


Szok i niedowierzanie, że Pana Artura już nie ma po tej stronie życia. Pozostanie w pamięci jego pogodna twarz, rzetelność i zaangażowanie. Otaczam modlitwą Pana, Panie Arturze i Pana rodzinę, której serdecznie współczuję.

Małgorzata R.


Tylko troche Cię znałem, ale mi smutno. Bedzie Cię brakowalo wielu osobom.

Rafal, Gdansk


Artura pamięci, koledzy i przyjaciele portierzy, wydziału humanistycznego.

P.


"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci"

Iwona


Arturze! Nadal nie dowierzam w to co się stało. To nie może być prawda! Jako jeden z nielicznych w tej pracy, byłeś w stanie mnie spacyfikować. Będzie mi brakować współpracy z Tobą. Nie dokończyliśmy tylu tematów... i już nie dokończymy... Głęboko współczuję najbliższym Artura. Nie mogę sobie nawet wyobrazić tego, co właśnie czują jego żona i córki.

A.


Niewiarygodna tragedia... jest mi bardzo przykro. Chciałabym złożyć najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dla Żony, Córek i Najbliższych Artura życząc im dużo siły w związku z tak ogromną tragedią i niewyobrażalną stratą. Pozostanie w pamięci ***

Katarzyna, Dziekanat Wydziału Filologicznego


Arturze, nie mogę uwierzyć, że Cię już tu nie ma. Byłeś wspaniałym mężem, tatą i kolegą, czuwaj z góry na Tesią i dziewczynkami

Beata


Jego śmierć wstrząsnęła nami wszystkimi i spowodowała pustkę w sercach tych, którzy go znali i kochali. Proszę przyjąć szczere kondolencje. Niech dobry Bóg da mu wieczny odpoczynek, a rodzinie i przyjaciołom siłę do znoszenia wielkiego bólu. Niech Wasze serca znajdą spokój i pociechę.

K.


Z przykrością dowiedziałem się o śmierci pana Artura. To był niezwykle dobry człowiek, pełen zaangażowania i oddania w swojej pracy. Współczuję głęboko Jego najbliższym i życzę im dużo siły w tym trudnym czasie.

Paweł Paradziński


Artur, miałem szczęście poznać Cię w swoim życiu. W pracy byłeś zawsze pomocny i życzliwy. Będę wspominać Twoją otwartość i towarzyskość, miałeś wielki dar opowiadania różnych anegdotek i historyjek. Byłeś pełny energii do działania i pasji do życia. Sumienny, zaangażowany, odpowiedzialny. Praca z Tobą była przyjemnością. Dzięki!

Bogusz


Z głębokim smutkiem i ogromnym przejęciem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego nieodżałowanego, niezastąpionego kolegi i przyjaciela, wspaniałego człowieka. Słowa wydają się być niewystarczające, aby wyrazić nasz ból, żal i stratę. Drogi Arturze, zawsze byłeś życzliwy, pomocny i otwarty, mądry, a jednocześnie skromny. Będzie nam Ciebie bardzo brakować. Składamy wyrazy szczerego współczucia dla Żony, Córek i całej Rodziny, pogrążonej w bólu i smutku. Spoczywaj w pokoju!

Koleżanki z Zespołu Księgowości Majątkowej


Jest mi bardzo przykro z powodu śmierci Artura. Składam moje kondolencje żonie Teresie oraz córkom.

Mariusz Welc


Dzięki Panie Arturze za cierpliwość, otwartość, profesjonalizm, wysoko poziom kultury osobistej i po prostu Pana dobroć. Niech administruje Pan teraz niebieskie systemy tam na górze… Najszczersze kondolencje dla Rodziny. „Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...”

MS


Do zobaczenia przyjacielu.

M.


Artur - nigdy nie sądziłam, że przyjdzie mi publikować Twój nekrolog. Ciągle wydaje mi się, że zaraz odpiszesz na wiadomości. Pracować z Tobą przez piętnaście lat to był przywilej. Dziękuję za wszystko.

EM


Drogi Arturze, Twoją mądrością, ciepłem i dobrym sercem można byłoby obdzielić kilka Uniwersytetów. Będziesz w mojej pamięci zawsze uśmiechnięty, życzliwy i niezwykle uczynny. Twoją radością życia było pogodzić zwaśnionych, utorować niedrożne kanały komunikacji i wyjaśnić trudne sprawy. Na zawsze zostaniesz w mojej pamięci. Niech dobry Bóg przyjmie Twoją duszę do Królestwa Niebieskiego.

Zbigniew Adamczyk (konsultant SAP)


Jestem pewna, że poszedłeś do Nieba. W tylko Bogu znanym czasie zamierzam do Ciebie dołączyć i pośmiać się tam z Tobą znowu serdecznie. Bardzo mi po ludzku smutno, że Twój czas na ziemi dobiegł końca. Jesteś zapewne z Aniołami w komitywie. Czuwaj nad Tesią i dziewczynkami. Więc do następnego spotkania dobry i szlachetny Przyjacielu.

Doris


"...może tylko nam odchodzenie wydaje się straszne? Może bardziej cierpią ci, co zostają..." (D. Terakowska "Poczwarka") Artur, pustki po Tobie nikt nie będzie w stanie wypełnić...

Pracownicy Centrum Kadrowo-Płacowego UMCS


Z ogromnym smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Pana Artura Trębińskiego. Wobec tragedii jaka spotkała Pani rodzinę, pragnę złożyć kondolencje, wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu ogromnej straty tak wspaniałego Kolegi - wieloletniego współpracownika - jakim był Pan Artur. W dniach żałoby łączę się w bólu z Rodziną w modlitwie.

Anna Lipska - Biuro Eksploatacji


Nie znałam Cię osobiście, ale wiadomość o Twojej nagłej śmierci bardzo mnie poruszyła. Zostawiłeś tu na dole wiele osób, które Cię kochały- dzięki nim nigdy wszystek nie umrzesz. Spoczywaj w pokoju.

Ola O.


Wspaniały człowiek i przyjaciel. Wielka strata. Bardzo żałuję.

Maciej Piechocki


Nie umiera ten, kto żyje w pamięci naszej.

Agnieszka Weinberger Zarzycka


Pracownicy Kancelarii Uniwersytetu składają wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Pana Artura. Odszedł Człowiek o wielkim sercu, bardzo życzliwy, który zawsze służył radą i pomocą. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały człowiek i przyjaciel.

Alicja Lamparska i współpracownicy


Olbrzymia tragedia, która pokazuje, jak nasze życie jest bardzo kruche i przemijające. Pracujesz, jedziesz z pracy, rodzina na Ciebie czeka i nagle Pan Bóg chce już się z Tobą spotkać. Arturze, obyś już się spotkał z Panem Bogiem w Niebie. Ogromne wyrazy wsparcia dla Twojej najbliższej rodziny i dla wszystkich Twoich przyjaciół/znajomych pogrążonych w żałobie. Otaczam modlitwę Ciebie Arturze i Twoją najbliższą rodzinę.

Radosław Obrubko (Konsultant SAP SD)


Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni... Rodzinie i Bliskim wyrazy współczucia.

Iwona


Artur, dziękuję za wspólny czas. Będę tęsknić, jak każdy kto miał szansę Cię poznać. Mam nadzieję, że kiedy spotkamy się następnym raz, będziesz miał setki nowych anegtod i chęć na kolejne górskie wycieczki. Mogielica zimą nadal czeka.

K.


Arturo, dziękuję Ci za wszelkie dobro, które otrzymałam od Ciebie: za cierpliwość, za umiejętność tłumaczenia mi spraw informatycznych, za wspólne przygotowywanie dokumentacji przetargowej, za wspólne inwentaryzacje, za konsultacje w sprawie SAP-a. Miałeś umiejętność łączenia człowieczeństwa z pracą zawodową. Dla mnie współpraca z Toba była przyjemnością, zawsze wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć jako na specjalistę. Wszystkie sprawy zawsze załatwiałeś „od ręki”, dbałeś o swój Zespół i zawsze ich broniłeś, chciałeś być najlepszych Szefem dla nich i myślę, że to Ci się udało. Byłeś osobą odpowiedzialną, radosną i pracowitą. „Najlepiej herbata zielona, ewentualnie kawa, ale z dużą ilością mleka” Do zobaczenia

Ania


"A sprawiedliwy, choćby umarł przedwcześnie, znajdzie odpoczynek. [...] Ponieważ spodobał się Bogu, znalazł Jego miłość, i żyjąc wśród grzeszników, został przeniesiony. [...] Dusza jego podobała się Bogu [...]" (Stary Testament - Księga Mądrości). Panie Arturze, dziękuję Panu za profesjonalną pomoc i życzliwość. Niech Pan odpoczywa w pokoju. Żonie i Córkom składam najszczersze wyrazy współczucia.

A.

Księga kondolencyjna Artura Trębińskiego

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Prywatność - Warunki