IX Międzynarodowy Kongres Azjatycki

Szanowni Państwo,

IX Międzynarodowy Kongres Azjatycki to najważniejsze wydarzenie naukowe, dyplomatyczne i biznesowe w Europie poświęcone problematyce azjatyckiej. Ma 16-letnią tradycję i szeroką publiczność w postaci decydentów politycznych, naukowców z dyscyplin społecznych i humanistycznych, czynnych i byłych dyplomatów oraz polskich i zagranicznych inwestorów. Kongres ma charakter międzynarodowej konferencji naukowej wzbogaconej o elementy z innych, kluczowych obszarów życia społecznego. Kierowany jest głównie do politologów, socjologów, historyków, ekonomistów, kulturoznawców, filologów, religioznawców oraz badaczy prawa.

Dziewiąta edycja Kongresu odbędzie się w dniach 18-20 maja 2022 roku w Toruniu.

Głównemu pionowi programowemu towarzyszyć będą wydarzenia kulturowe, dyplomatyczne i biznesowe, m.in. prelekcja dot. sepak takraw (tzw. siatkówki kopanej), degustacja potraw tajskich, pokazy masażu, prezentacje filmów i walorów turystycznych Tajlandii, wystawy zdjęć i książek, i wiele innych atrakcji. Podsumowaniem wydarzenia będzie publikacja kilkunastu tomów z tekstami naukowymi uczestników wydarzenia.

Rejestracja na Kongres trwa do 20 kwietnia 2022 roku i jest możliwa poprzez formularz dostępny na stronie www.kongresazja.pl

Serdecznie zapraszamy,

Komitet Organizacyjny MKA

    Konferencje zewnętrzne

    Data dodania
    15 kwietnia 2022