Koncert „Zaduszki jazzowe. Mariusz Bogdanowicz i przyjaciele” | Fotorelacja

29 października 2021 artyści wykonali kompozycje Mariusza Bogdanowicza i standardy jazzowe. Po raz drugi w historii w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej odbyły się Zaduszki Jazzowe.

Tradycja listopadowych koncertów kultywowana jest przez muzyków jazzowych w całej Polsce. Wykonawcami podczas tego koncertu będzie prof. Mariusz Bogdanowicz i jego przyjaciele. Wszyscy muzycy są niezwykle kreatywnymi, aktywnymi artystami, docenianymi w środowisku jazzowym w Polsce i poza granicami kraju. Każdy z nich posiada bogaty dorobek artystyczny, który jest nieustannie powiększany. Spektrum doświadczeń i muzycznych wycieczek każdego z artystów owocuje szeroką paletą stylistyczną i wyrazową ich twórczości. Zróżnicowana stylistyka programu i znakomici artyści z pewnością dostarczyła odbiorcom wielu niezapomnianych emocji i wzruszeń.

Podczas koncertu zagrali: Marcelina Gawron, Patrycja Michalska, Anna Michałowska-Kotynia, Mateusz Obroślak, Piotr Schmidt, Karol Kozak, Michał Lewartowicz, Adam Jarzmik, Michał Iwanek, Sebastian Frankiewicz, Mariusz Bogdanowicz

    Aktualności

    Autor
    Renata Gogol
    Data dodania
    3 listopada 2021