Warsztaty taneczne modern jazz

 • Grupa docelowa
  Bez ograniczeń
 • Organizator
  ACK UMCS Chatka Żaka, Grupa taneczna zMYsł
 • Miejsce
  ACK UMCS Chatka Żaka

Grupa taneczna zMYsł we współpracy z ACK UMCS Chatka Żaka zaprasza na warsztaty taneczne modern jazz ze zwycięzcą 6. edycji telewizyjnego show „You Can Dance - Po Prostu Tańcz” - Dominikiem Olechowskim!

TERMIN: 24 lutego 2018 r. (sobota)

HARMONOGRAM

BLOK I:

 • 10:00 - 11:30 technika
 • 11:30 - 13:00 choreografia

BLOK II:

 • 13:30 - 15:00 technika
 • 15:00 - 16:30 choreografia

CENA: 40 zł za jeden wybrany blok (I lub II)

Zapisy potrwają do 15 lutego pod adresem mailowym: jazzcontemporary1@gmail.com 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku


Dominik Olechowski – swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 18 lat. Edukację artystyczną rozpoczął w swoim ukochanym, rodzinnym mieście Krakowie. Pierwsze kroki taneczne stawiał w Teatrze Tańca DF, a wkrótce potem w Krakowskiej Akademii Tańca. Szkolił się w najbardziej prestiżowych ośrodkach tanecznych na świecie – na Broadway Dance Centre w Nowym Jorku, w Master Ballet Academy w Phoenix oraz na wielu warsztatach w Polsce i za granicą.

Swoje dorosłe życie poświęcił na szkolenie umiejętności pod okiem wybitnych pedagogów, co pozwoliło mu dogłębnie poznać tajniki tańca klasycznego, współczesnego oraz jazzowego – jego największej pasji! Obecnie, po licznych latach spędzonych za granicą, w celu zdobycia wiedzy i poszerzania własnych umiejętności tanecznych oraz instruktorskich – Dominik na stałe osiadł w Polsce i powrócił do swojego ulubionego miasta Krakowa. Czwarty sezon już tańczy w Tatrze Groteska, w spektaklu „Przemiany” w choreografii Caroline Finn. Współpracuje również z zespołem Art Collor Ballet, biorąc udział w spektaklu „Kryptonim 27”. Bycie na scenie to jednak nie jedyna jego pasja! Na co dzień spełnia się również jako instruktor tańca. Uczy w jedynym w Polsce Liceum Ogólnokształcącym o profilu Taneczno-Teatralnym, w Krakowskiej Akademii Tańca oraz w prywatnych studiach tanecznych w Krakowie.

Niezależnie od poziomu zaawansowania uczestników jego warsztatów – dewizą Dominika jest, by każdy po jego zajęciach wyszedł nie tylko usatysfakcjonowany, ale również bogatszy o nowe umiejętności! Dominik to zdecydowany perfekcjonista, całkowicie oddany swojej pracy i temu, co robi. Jako tancerz stawia sobie wysokie cele – nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a jeśli są, to pracuje tak ciężko, aż staną się możliwe.