Seans filmu „Wszystko co masz”

  • Grupa docelowa
    Bez ograniczeń
  • Organizator
    Kino Studyjne ACK „Chatka Żaka”
  • Miejsce
    ACK UMCS „Chatka Żaka”

Zapraszamy na 18. Replikę Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Już 12 grudnia (wtorek) o godzinie 19.30 odbędzie się seans filmu „Wszystko co masz” w reżyserii Bernarda Émonda.

Opis fabuły:
Pierre jest dobrotliwym profesorem, człowiekiem wyizolowanym z otaczającego go świata i własnej rodziny. Swój wolny czas spędza na tłumaczeniu poezji mało znanego w Kanadzie Edwarda Stachury. Powoli wiersze poety stają się dla Pierre’a pretekstem, aby głębiej zastanowić się nad życiem – dzięki temu jest w stanie zmierzyć się z przeszłością oraz swoją córką, którą porzucił przed laty.

Film zostanie zaprezentowany w ramach 18. Letniej Akademii Filmowej – Kino studyjne „Chatka Żaka”, czyli przeglądu wybranych pozycji z programu 18. Repliki Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Na replikę złożą się filmy wybrane spośród następujących, prezentowanych w Zwierzyńcu cykli: Nie tylko Dolan (kino kanadyjskie z Quebeku), Nowa fala pod Alpami (odkrywanie kinematografii szwajcarskiej), Jak hartował się terror (o krwawej stronie rewolucji październikowej) oraz Cinema Ukraina (filmowe niespodzianki zza wschodniej granicy).

Cena karnetu na wszystkie filmy wynosi 40 złotych. Bilety pojedyncze ulgowe w cenie 10 złotych, normalne 12 złotych.

Sprzedaż rusza 17 listopada (piatek) w godzinach od 15.00 do 18.00. Bilety będzie można kupić również 30 minut przed seansem w kasie kina ACK UMCS "Chatka Żaka".