Rockowa Scena Radia Centrum: Phedora

  • Organizator
    Radio Centrum
  • Miejsce
    ACK UMCS Chatka Żaka: Mała Sala Widowiskowa

Zapraszamy na koncert zespołu Phedora w ramach cyklu Rockowa Scena Radia Centrum. Wydarzenie odbędzie się 16 maja 2019 r. o godz. 19:00 w Małej Sali Widowiskowej Chatki Żaka.

Rockowa Scena Radia Centrum to cykl koncertów odbywających się w Chatce Żaka, które można usłyszeć na żywo na antenie rozgłośni. Twórcy wydarzenia chcą w ten sposób zaprezentować najciekawsze zjawiska muzyczne dziejące się w naszym regionie.

W ramach majowego koncertu wystąpi zespół Phedora. Będzie to ostatni koncert tej grupy - podsumowanie kariery i pożegnanie z fanami, po którym zespół zawiesi swoją działalność na czas nieokreślony. To ostatnia szansa, aby usłyszeć ich na żywo.

Phedora została założona w 2011 roku przez Łukasza Kaźmierczaka. W 2015 roku zespół nagrał płytę „The House of Ink”, która zyskała przychylność fanów oraz mediów w Polsce i za granicą. Po trzech latach powrócili z nowym, jeszcze dojrzalszym i jeszcze bardziej dopracowanym materiałem. Płyta zatytułowana „The Spire” została skomponowana przez Igora Bazelana (również odpowiedzialnego za produkcję płyty), teksty napisał Łukasz Kaźmierczak. Płyta zawiera 14 dopracowanych kompozycji w języku angielskim. Teksty traktują o Aniele Tajemnic – Razielu, który wyrusza w świat, by sprawdzić, czy ludzie byli warci jego poświęcenia.

Wejściówki na koncert do zdobycia tylko na antenie Radia Centrum.

Transmisja na żywo na 98,2 fm (Lublin) oraz www.centrum.fm


Dołącz do wydarzenia na Facebooku