Noc bez prądu – Kozienalia 2017

  • Grupa docelowa
    Bez ograniczeń
  • Organizator
    Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS
  • Miejsce
    ACK UMCS oraz plac przed D.S. Babilon

W tym roku pogoda mocno zaskakuje, ale już 24 maja nikt nie będzie chciał siedzieć w domu. Zapraszamy na czwartą edycję Nocy bez prądu.

Kolejny raz w ramach imprez towarzyszących wszyscy studenci mogą wziąć udział w Nocy bez prądu. Wydarzenie rozpoczyna się 24 maja, na placu pod D.S. Babilon (Idziego Radziszewskiego 17) od godziny 20:00. Chętne osoby mogą zamienić nabijanie leveli na prawdziwą walkę na miecze, pokonać swoich przeciwników w rozmaitych grach planszowych i zręcznościowych czy wspólnie pomuzykować.

Noc bez prądu jest to wydarzenie mające na celu przypomnienie studentom, że nie trzeba spędzać całego swojego wolnego czasu przed komputerem i w ekranie smartfona. Można go wykorzystać wychodząc na świeże powietrze ze znajomymi, śpiewając piosenki, grając w planszówki, czy po prostu siedząc i słuchając co się dzieje wokół. Warto przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i na chwilę do nich wrócić.

Wszystkich zainteresowanych spędzaniem czasu na świeżym powietrzu, oczywiście bez prądu, zachęcamy do zabrania dobrego humoru, paczki przyjaciół oraz zakurzonych gitar i dołączenia do zabawy. Organizatorzy zapewniają miejsce do siedzenia i dużo atrakcji.

Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS.

Serdecznie zapraszamy!