Nabór do TV UMCS

  • Grupa docelowa
    Bez ograniczeń
  • Organizator
    TV UMCS
  • Miejsce
    ACK UMCS "Chatka Żaka"

Jesteś studentem lub doktorantem, masz trochę wolnego czasu i chcesz działać w branży medialnej? Chcesz sprawdzić się w roli prezentera, reportera, operatora kamery, realizatora wizji oraz dźwięku, montażysty, kierownika produkcji - albo grafika, autora animacji lub oprawy muzycznej? Interesują Cię media społecznościowe? Czekamy na Ciebie! Szukamy ludzi kreatywnych, z poczuciem humoru, dyspozycyjnych i chcących realizować swoje pasje.

18 października w środę o godzinie 12.00 w Inkubatorze Medialno-Artystycznym UMCS (budynek ACK UMCS „Chatka Żaka” – Lublin, ul. Radziszewskiego 16) rozpocznie się nabór do Telewizji Akademickiej UMCS!

Wszyscy chętni proszeni są o przyniesienie ze sobą cv w trzech egzemplarzach. Mile widziane są dodatkowe dokumenty, potwierdzające posiadane umiejętności i aktywność dziennikarską, a także współpracę kandydata z UMCS.

Zakwalifikowanym osobom zapewniamy możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań, udział w szkoleniach i warsztatach m.in. z zakresu techniki telewizyjnej oraz zdobycie umiejętności przydatnych w przyszłej pracy zawodowej. Umożliwiamy odbycie praktyki studenckiej.