Miejsca w akademikach - II tura składania wniosków (1-20.08.)

W terminie od 1 do 20 sierpnia 2019 r. istnieje możliwość złożenia wniosku o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2019/20.

Wnioski mogą składać osoby:

  • przyjęte na 1 rok studiów jednolitych magisterskich oraz I, II, III stopnia

Prosimy o składanie wniosków tylko poprzez USOSweb UMCS.

Aby zalogować się po raz pierwszy do USOSweb, należy wejść na stronę: https://login.umcs.pl/, kliknąć „ustaw nowe hasło” i na następnej planszy wpisać swój adres e-mail podany przy rekrutacji. Po chwili na mailu pojawi się wiadomość z loginem oraz miejsce na ustawienie hasła (należy sprawdzić folder SPAM oraz folder powiadomienia).

Wniosków nie trzeba składać w wersji papierowej!

Jednocześnie informujemy, że osoby z niepełnosprawnością ubiegające się o przyznanie miejsca ze względów szczególnych, po zarejestrowaniu wniosku w USOSweb zobowiązane są (jeżeli wcześniej nie złożyły kopii orzeczenia o stopniu niepełnosprawności we właściwym dziekanacie) dostarczyć kopię dokumentu:

  • osobiście w formie papierowej do Biura Spraw Studenckich Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów – (DS. „Helios”, pok. 5)

lub

Osoby niewidome, poruszające się na wózku inwalidzkim lub o kulach proszone są o wskazanie tego faktu w uzasadnieniu wniosku na ekranie 4. w USOSweb, co pozwoli na odpowiednie dobranie miejsca w DS.

Po 21 sierpnia 2019 r. otrzymają Państwo informację o wynikach prac Komisji ds. Domów Studenckich, również za pośrednictwem USOSweb.

Przypominamy również o konieczności potwierdzenia przyznanego miejsca najpóźniej w terminie do 10 września 2019 r. wyłącznie za pomocą platformy internetowej USOSweb.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikami Biura Spraw Studenckich Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów:

    Data dodania
    19 lipca 2019