Perceptus IT Security Academy - VII edycja - start 27.10

 • Grupa docelowa
  Studenci/tki
 • Miejsce
  Online

Organizator zaprasza studentów i studentki kierunków informatycznych do wzięcia udział w ogólnopolskiej, VII edycji PERCEPTUS IT SECURITY ACADEMY. Akademia rusza w środę 27 października o godzinie 15:00 w formule online i link do transmisji studenci/tki otrzymają po wcześniejszej rejestracji.

Informacja od Organizatora:

W bieżącym roku odbędzie się kolejna - już VII edycja akademii. Akademia jest cyklem spotkań szkoleniowych skupiających się na cyberbezpieczeństwie. Umożliwia młodym ludziom zdobycie nowej wiedzy wraz z umiejętnościami technicznymi.

Szeroki zakres dostępnych technologii, oprogramowania i sprzętu pomaga uzyskać potrzebne doświadczenie na przyszłym rynku pracy. Organizator zapewnia uczestnikom niepowtarzalną i zupełnie darmową wiedzę na temat bezpieczeństwa w sieci przy współpracy z najlepszymi specjalistami oraz praktykami w tej dziedzinie.

Już ponad 700 uczestników uzyskało potrzebną wiedzę na tematy związane z szeroko rozumiana informatyką. Idea akademii, we wrześniu 2021 została nagrodzona przez kapitułę konkursu „Biznes Wrażliwy Społecznie”, zaś w latach poprzednich idea akademii również została nagrodzona przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową statuetką „Firma przyjazna młodym”.

Co zyskają uczestnicy?

 • Niepowtarzalną i zupełnie darmową szanse na zdobycie unikatowej wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa
 • Współpracę z najlepszymi specjalistami oraz praktykami tej dziedziny
 • Możliwość budowania marki osobistej, portfolio
 • Realną możliwość zatrudnienia w jednej z najlepszych informatycznych spółek w regionie, w której działania obiegły już cały kraj

Patronat nad VII edycją wydarzenia objął IATI (Instytut Autostrada Technologii i Innowacji) oraz PIIT (Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji). Organizator czeka również na odpowiedź dot. przyznania patronatu honorowego PEŁNOMOCNIKA RZĄDU ds. CYBERBEZPIECZEŃSTWA.

Agenda wydarzenia i LINK do zapisów pod adresem: https://perceptus.pl/ogolnopolska-edycja-perceptus-it-security-academy/

Informacje na temat projektu w mediach społecznościowych znajdziesz pod adresem: https://www.facebook.com/IT.sec.academy

Inauguracja akademii ONLINE  już 27 października o godzinie 15:00 – link do transmisji uczestnicy otrzymają po zapisaniu się przez formularz zgłoszeniowy.

  Data dodania
  6 października 2021