Careers of the Future: Robotyka - spotkanie online, rejestracja do 13.04

 • Grupa docelowa
  Studenci, Absolwenci
 • Organizator
  Ambasada USA
 • Miejsce
  Online

Ambasada USA w Warszawie zaprasza uczniów, studentów i wszystkich zainteresowanych pracą w dziedzinie robotyki na spotkanie online „Careers of the Future: Robotyka" z Konradem Aleksiejukiem, konstruktorem elektronikiem w Centrum Badań Kosmicznych PAN. Wydarzenie odbędzie się w języku polskim na platformie Zoom w środę 14 kwietnia o godz. 18:00.

Prelegent opowie o swojej pracy, o sukcesach, ale też i o wyzwaniach, z którymi musiał się zmierzyć w swojej karierze. Będzie też o tym, co zainspirowało go do podjęcia takiej pracy. Opowie także o swojej pasji do robotów i misji kosmicznych.

Spotkanie poprowadzi Piotr Wróbel, Kierownik Pracowni Wydarzeń w Centrum Nauki Kopernik. Partnerem spotkania jest Koło Naukowe Robotyków Politechniki Warszawskiej. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 13 kwietnia. Liczba miejsc ograniczona. Wszystkim osobom zarejestrowanym Organizator prześle link do wydarzenia na dzień przed nim. Organizator zachęca do wysyłania pytań do prelegenta przy rejestracji.   

Więcej informacji (w tym link do rejestracji) znajduje się w poście Ambasady USA na Facebooku https://www.facebook.com/USEmbassyWarsaw/photos/a.395590683944/10159268154108945/

  Data dodania
  8 kwietnia 2021