Absolutorium Wydziału Politologii i Dziennikarstwa UMCS

  • Organizator
    Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej UMCS
  • Miejsce
    Aula Uniwersytecka, Wydział Prawa i Administracji UMCS (Plac Marii Skłodowskiej-Curie 5)

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych i najbardziej wzruszających dni w Waszym życiu. Już niebawem staniecie się absolwentami/absolwentkami Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Chcemy, by ten dzień był niezapomnianym przeżyciem, który będziecie mogli dzielić nie tylko z koleżankami i kolegami z roku, ale także z bliskimi, którzy wspierali Was podczas tej niezwykłej przygody jaką są studia na naszym Uniwersytecie. Zapraszamy was do udziału w Absolutoriach 2022!

W tym roku będzie to jeszcze bardziej wyjątkowa uroczystość ponieważ spotkamy się po
2 letniej przerwie spowodowanej pandemią. Dlatego przygotowaliśmy dla was szereg nowości i niespodzianek. Każde wydarzenie będzie transmitowane online, w uniwersyteckich mediach społecznościowych. O upamiętnienie tych pięknych chwil zadba dwóch fotografów, a do waszej dyspozycji będzie fotolustro, oraz okolicznościowe monidło. Na koniec uczcimy Wasz sukces kieliszkiem szampana!


Uroczystość dla studentów Wydziału Politologii i Dziennikarstwa UMCS odbędzie się 27 czerwca 2022 roku (poniedziałek) razem z Wydziałem Prawa i Administracji (Aula Uniwersytecka, start o godz. 12:00).


Poniżej najważniejsze informacje dotyczące absolutoriów.

    Data dodania
    17 czerwca 2022