PRAKTYCZNY KURS Z METODY LEGO-LOGOS

 • Grupa docelowa
  Pracownik, Absolwent, Student
 • Organizator
  Dom Słów, Fundacja Karuzela Aktywności, Międzynarodowe Szkoły Paderewski, WFiS UMCS
 • Miejsce
  Międzynarodowe Szkoły Paderewski w Lublinie “Sala Mentalna”, ul. Symfoniczna 1A, 20-853 Lublin

Serdecznie zapraszamy na praktyczny kurs z opatentowanej  metody dydaktycznej ΛΕΓΩ-ΛΟΓΟΣ (pol. lego-logos), który poprowadzi jej twórca, Jarosław Spychała – filozof, wykładowca akademicki, dziennikarz, artysta, autor książki „Jaskinia. Droga rebeliantów”.

Metoda ΛΕΓΩ-ΛΟΓΟΣ jest rekomendowana zarówno jako niezależny program rozwijania kreatywności, jak i metoda wspomagająca nauczanie na lekcjach etyki i filozofii, języka polskiego i języków obcych, przedsiębiorczości, zajęciach plastycznych oraz wszędzie tam, gdzie elementem składowym jest kreatywność i myślenie abstrakcyjne. 

Wzbogać swój warsztat o nowoczesne i niestandardowe metody nauczania 
Zastosowanie metody Lego Logos pomaga przeprowadzić ciekawe, inspirujące  i angażujące zajęcia. Pomaga rozwijać takie zdolności jak: analizowanie i syntezowanie treści, logiczne myślenie oraz uczy czytania ze zrozumieniem, słuchania innych, dyskutowania, pracy zespołowej, myślenia abstrakcyjnego i kreatywnego.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu: 
Obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona. Prosimy o wysłanie zgłoszenia poprzez formularz oraz uiszczenie opłaty w wysokości 45 zł, której dokonuje się poprzez formularz. Wysłanie zgłoszenia jest jednocześnie akceptacją Regulaminu. Opłata za szkolenie obejmuje materiały warsztatowe i catering (przerwa kawowa i obiadowa). Wszyscy uczestnicy kursu otrzymają zaświadczenie ukończenia szkolenia.

  Data dodania
  2 sierpnia 2019