Warsztaty z zakresu design thinking (zapisy do 30.04.)

  • Grupa docelowa
    Pracownicy zarządzający zespołem, projektem lub procesem
  • Miejsce
    Sala klubowa akademika "Femina", ul. Mariana Langiewicza 20, 20-035 Lublin

Serdecznie zapraszamy pracowników UMCS do zgłaszania się na 8-godzinne warsztaty z zakresu design thinking, które odbędą się 18 czerwca 2019 r. w sali klubowej akademika Femina.

Dla kogo?

Warsztaty kierujemy do pracowników, których zadania związane są z zarządzaniem (np. zespołem, projektem, procesem) i którzy chcieliby poznać metodę design thinking w praktyce. 

Cel:

Celem metody jest kreowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań m.in. w postaci nowych produktów, innowacyjnych strategii, procesów, projektów, scenariuszy zajęć, etc. Niezależnie od obszaru działań, design thinking wspiera rozwój innowacji i daje gwarancję niestandardowych rozwiązań. Zajęcia zapoznają uczestników z podstawowymi narzędziami kolejnych faz procesu tj. empatyzacji, definiowania problemu, generowania pomysłów, budowania prototypu i ewaluacji.

Prowadzący:

Warsztaty będą prowadzone przez uczestników projektu UMCS pn. „DT.Uni.: Design Thinking Approach for an Interdisciplinary University”, którzy brali udział w intensywnym kursie z zakresu design thinking w Birmingham City University: Daniela Góreckiego, Annę Grzegorczyk, Grzegorza Janusza i Olgę Pliszczyńską.

Zapisy:

Rejestracja na warsztaty będzie otwarta do dnia 30 kwietnia 2019 r. poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. W trakcie procesu rejestracji prosimy o podanie problemu związanego tematycznie z Państwa zaangażowaniem zawodowym na Uniwersytecie, który chcą Państwo opracowywać na warsztacie.

Liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy poinformują o zakwalifikowaniu na warsztaty do 15 maja br.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału!

Design thinking - warsztaty (18.06.)

Rejestracja na warsztaty będzie otwarta do 30 kwietnia 2019 r. Organizatorzy poinformują o zakwalifikowaniu na warsztaty do 15 maja br.

Upłynął termin nadsyłania zgłoszeń.
    Data dodania
    20 marca 2019