Program stypendialny dla Absolwentów/tek

  • Grupa docelowa
    Absolwenci
  • Organizator
    Szkoła Edukacji PAFW i UW

Szkoła Edukacji PAFW i UW rozpoczęła rekrutację do programu stypendialnego dla absolwentów/tek, którzy myślą o karierze nauczycielskiej. Na studentów/tki czeka bogata oferta stypendialna i darmowy akademik.

Pandemia koronawirusa gwałtownie przyspieszyła zmiany w polskiej szkole i pokazała, jak ważną rolę odgrywają w tym procesie nauczyciele. Jak i gdzie przygotowywać pedagogów na wyzwania współczesności? Szkoła Edukacji PAFW i UW już po raz szósty otwiera program stypendialny właśnie dla przyszłych i już aktywnych nauczycieli - bo to od nich zaczyna się społeczna zmiana.

Na bezpłatne studia mogą aplikować magistrowie polonistyki, historii, matematyki i biologii, a także absolwenci kierunków pokrewnych do matematyki i biologii. Nauka trwa 10 miesięcy. Przez cały ten czas studenci mogą liczyć na stypendium w wysokości od 1500 do 2000 złotych. Osoby spoza Warszawy dodatkowo mogą skorzystać za darmo z jednoosobowego pokoju w akademiku UW.

Absolwenci Szkoły Edukacji otrzymują dyplom Uniwersytetu Warszawskiego, uprawnienia nauczycielskie i  propozycję pracy w szkole. Mają także możliwość udziału w 2-letnim programie wsparcia, dzięki czemu pierwsze zawodowe kroki są o wiele łatwiejsze.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj: https://szkolaedukacji.pl/rekrutacja/

Pierwsza tura rekrutacji trwa do 18 kwietnia 2021 r.

Program studiów powstał we współpracy z nowojorskim Teachers College na Columbia University - jednym z najlepszych na świecie centrów kształcenia nauczycieli. Szczegółowe informacje na temat programu stypendialnego dostępne są na stronie www.szkolaedukacji.pl .

    Data dodania
    29 marca 2021