Liga NGOs - kolejna edycja Programu - rekrutacja do 15.10

  • Organizator
    Liga NGOs

Do 15 października rekrutacji do bezpłatnego programu Liga NGOs. W Lidze NGOs może wziąć udział każda zainteresowana osoba, która przejdzie proces rekrutacji.

informacja o Organizatora:

Program składa się 7 weekendowych zjazdów, w trakcie których uczestnicy wezmą udział w wykładach i warsztatach, a także będą realizowali własne projekty. Kolejne etapu programu to Projekt Społeczny z wykorzystaniem nabytych umiejętności oraz Summer School.

Udział w Lidze jest BEZPŁATNY. Organizator zapewnia wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie programu.

Liga NGOs to nowoczesna forma rozwoju dla liderów. Decydując się na udział w programie słuchacze uzyskają możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez znakomitych wykładowców i trenerów. Warsztaty prowadzić będą osoby specjalizujące się w pozyskiwaniu środków oraz menadżerowie m.in. z Google. Trening obejmie umiejętność pisania wniosków, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, zespołem, poznamy niezbędne elementy savoir-vivre. Będą spotkania z ministrami i innymi ważnymi i wartościowymi gośćmi.

Więcej informacji na stronie www.ligangos.pl , a także tutaj https://www.facebook.com/ligangos/photos/a.113391523348812/587589465929013/
Na zgłoszenia Organizator czeka tylko do 15 października 2021 r.

    Data dodania
    11 października 2021